אבנים נזרקו הלילה על מכוניות בפתח תקוה

פח"ע עממי: אבנים נזרקו מאתר בנייה בשכונת הדר גנים בפתח תקוה. המשטרה פשטה על המקום ועצרה 15 שוהים בלתי חוקיים. בחסדי שמיים לא היו נפגעים

מעצרים. אילוסטרציה
מעצרים. אילוסטרציה

הטרור ברחבי הארץ נמשך: בשעות הלילה נזרקו אבנים מאתר בנייה בשכונת הדר גנים בפתח תקוה, לעבר אנשים וכלי רכב שעברו ברחוב סמוך לאתר בנייה.

אמש בשעה 23:00 הבחינו עוברי אורח בשברי בלוקים על הרצפה, אך בתחילה לא ייחסו לכך חשיבות, כשלא ידעו כי האבנים אכן נזרקו. אולם כאשר בחורים מישיבת 'אור ישראל' אשר סמוכה למקום ראו אבנים נזרקות לכיוונם, הם חזרו לישיבה והזעיקו את המשטרה, במקביל הם קראו לעסקן הרב ירון קדושים אשר מתגורר בסמיכות למקום, אשר חסם כניסת אנשים לרחוב עד לבא המשטרה.

כוחות משטרה שהגיעו למקום ראו את האבנים, אך חששו שבאם יכנסו כעת למתחם, יתחבאו הזורקים ברחבי האתר בנייה, כאשר מדובר על 15 בניינים שנבנים במקום על פני שטח גדול.

על כן החליטו במשטרה ובשיטור העירוני לחכות לשעה מאוחרת יותר ולהיכנס בכוחות מתוגברים. ואכן בסביבות השעה 04:00 לפנות בוקר פשטו שוטרים ממשטרת פתח תקוה בשיתוף עם השיטור העירוני וערכו סריקות במקום. כאשר 15 שוהים בלתי חוקיים נמצאו במקום. חלקם חשודים בזריקת האבנים, הם נעצרו על ידי המשטרה והובאו לחקירה.

אחד מהאנשים שעבר באותה עת ברחוב מספר ל"כל הזמן" כי הוא ראה בלוקים גדולים נזרקים מהאתר בנייה כשרואים כשהם מנסים לפגוע, ורק בחסדי שמים נמנע פגיעה בגוף וברכוש.

השארת תגובה