ביתר עילית: נוער שוליים תקף ופצע שוטרים

חבורה של כ-20 נערים עוררה קול רעש בשעות הקטנות של הלילה בגבעה A בביתר עילית, שוטרים שהוזעקו למקום הותקפו בקסדות ובביעטות לפנים, ואחד השוטרים נזקק לטיפול רפואי בבית החולים. לפנות בוקר עצר כוח משטרה את החשודים וביהמ"ש האריך את מעצרם

אילוסטרציה (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)
אילוסטרציה (צילום: חטיבת דוברות המשטרה)

אלימות של נוער שוליים נגד שוטרים: שוטר הותקף הלילה (שישי) בגבעה A בביתר עלית.

האירוע החל כאשר תושבים מרחוב ה"דף היומי" בעיר התקשרו למוקד המשטרה להתלונן על חבורת נוער שוליים שהקימה קול רעש ברחוב בשעה רבע לשלוש בלילה.

שוטרים שהגיעו לאזור הפסיקו את הרעש והחלו בהגשת דו"ח לאחד ממקימי הרעש. חבריו של הנער החלו בהפרעה למילוי תפקדו של השוטר, וזה הזמין כוח תגבור.

ראש המשמרת שהוזעק למקום, והחל לטפל באירוע. תוך כדי טיפול הוא הבחין בנער אחר מטיח קסדת אופנוע לעבר השוטרים, ועקב כך הוא הודיע לו על מעצרו. הנער סירב להילקח בניידת והחל להיאבק בשוטרים, במלך המאבק הגיע חברו של הנער ובעט בפניו של ראש המשמרת וגרם לשבר באפו. השוטר פונה לטיפול בבית החולים הדסה עין כרם ושוחרר כעבור זמן קצר.

השוטרים החלו במעצר המתפרעים, אך רובם נמלטו. בשעה 5 לפנות בוקר, אחרי זיהוי יתר החשודים נכנסו כוחות לבתי החשודים והללו נלקחו למעצר. הבוקר הובאו החשודים לבית המשפט להארכת מעצרם.

במשטרה ציינו כי  מדובר באירוע שני בשבוע האחרון של תקיפת שוטרים בביתר. במשטרה אמרו כי הם ילכו עד סוף עם הפורעים, הן כדי להבהיר לנוער השוליים בביתר שעד כאן, והן כדי להביא תמיכה בשוטר המותקף.

בנוסף אמרו במשטרה,"נעשה הכל בכדי לעצור את החשודים הנוספים שהיו באירוע ותמצא איתם את הדין עד תום, בימים הקרובים יבוצעו מעצרים נוספים".

השארת תגובה