שומר נרדם באתר עבודה ונדרס למוות על ידי שופל

תאונת עבודה קטלנית הבוקר באתר עבודות בכביש 531 בשרון, נהג שופל לא הבחין במאבטח האתר ישן על מזרן ודרס אותו למוות • פראמדיק מד"א שטיפל במאבטח: "הפציעה שלו הייתה קשה מאוד, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום"

טרקטור
טרקטור
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

אתרי העבודה ממשיכים לקטול את פועלי הבניין: הבוקר (שישי) נהרג צעיר כבן 21 באתר עבודות, אחרי שנדרס למוות על ידי נהג שופל. נהג השופל זומן לחקירה.

האירוע ארע באתר עבודות בכביש 531 (כביש רוחב ישראל) בסמוך למושב גבעת ח"ן שבשרון. מחקירה ראשונית עולה, כי הצעיר שנהרג עבד באתר כמאבטח. ככל הנראה הצעיר נרדם במקום השמירה כשהוא שכוב על מזרן ונהג השופל שנסע במקום לא הבחין בו ודרס אותו למוות.

עובדים במקום הזעיקו צוות מד"א שנאלץ לקבוע את מותו של הצעיר. פאראמדיק מד"א בועז מלכה שהגיע למקום סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הצעיר ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל מחבלה קשה באגן לאחר שנדרס. ניסינו להעניק לו טיפול רפואי, אבל הפציעה שלו הייתה קשה מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום".

דובר משטרת מרחב שרון, רפ"ק זיוון פריידין, אמר כי נהג השופל עוכב לחקירה והועבר דיווח לחוקרי תאונות העבודה של משרד הכלכלה.

בחודש יוני האחרון נהרג גבר בן 65 מדריסת משאית באתר בכביש 6 בסמוך ליישוב רכסים. נהג המשאית שהוביל עפר וסלעים נסע לאחור וככל הנראה לא הבחין בפועל ודרס אותו למוות.

השארת תגובה