גפני תוקף את בג"ץ: "עמדתם נגד התורה והיהדות"

ח"כ גפני יוצא הבוקר למתקפה נגד שופטי בג"ץ בעקבות התערבותם לטובת הרפורמים בנושא הכותל ואומר: "הם פוליטיים, עמדתם אינה מקצועית". על אליקים רובינשטיין: "השופט הדתי כביכול, הוא יותר קיצוני בסיוע לרפורמים"

משה גפני. צילום: הכנסת
משה גפני. צילום: הכנסת

המלחמה ברפורמים: יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני, תוקף הבוקר בחריפות את שופטי בג"ץ על התערבותם לטובת הרפורמים בעתירה ליישום מתווה הכותל.

לדברי גפני, שהתפרסמו הבוקר ב'יתד נאמן': "נושא מתווה הכותל איננו סוגיה פוליטית, היא סוגיה מקצועית לכל דבר ועניין, האם יש יהדות במדינת ישראל או לא, מי שפוליטי בעניין הזה אלו הם שופטי בג"ץ, אשר עמדתם אינה מקצועית. הם נגד התורה והיהדות, המעורבות שלהם בעניין הזה מבחינה מקצועית היא בלתי קבילה בעליל".

הוא הוסיף ותקף, כשהוא מכוון בעיקר לשופט אליקים רובינשטיין, שדחק בנציגי הרפורמים להגיש כמה שיותר מהר עתירה מתוקנת שתחייב את יישום מתווה הכותל: "הם מייעצים לרפורמים מה לעתור ומה לא לעתור, מה למשוך ומה להביא, ויותר מכך השופט הדתי כביכול, הוא יותר קיצוני מכל האחרים בסיוע לרפורמים".

גפני הבהיר: "אנחנו ניאבק נגד ההחלטה הזו ונדרוש התערבות ממשלתית למיגור ניסיונות הפגיעה במקום הקדוש ביותר לעם היהודי. לעולם לא נכיר בתנועות הכפרניות מזייפות היהדות הנועצות חרב בתורה הקדושה".

השארת תגובה