ציוד חדש יגן על הלוחמים מפני דקירות מחבלים

לאור גל הטרור שהתחדש בשבוע האחרון וריבוי פיגועי הדקירה – בימים הקרובים יקבלו לוחמי משמר הגבול יקבלו ציוד מיגון מיוחד לצווארם שיגן עליהם מפני דקירות. צווארוני שכפ"ץ יצמצמו את אפשרויות המחבלים לתקוף ולפגוע בהם בצורה קטלנית

c16f9f9c-f5fa-47b8-8339-b4fb84ff6c99
c16f9f9c-f5fa-47b8-8339-b4fb84ff6c99
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לאור גל הטרור שהתחדש בשבוע האחרון וריבוי פיגועי הדקירה – בימים הקרובים יקבלו לוחמי משמר הגבול יקבלו ציוד מיגון מיוחד לצווארם שיגן עליהם מפני דקירות.

על פי הדיווח בערוץ 2 הלוחמים הפועלים באזורי העימות, בירושלים וביהודה ושומרון, יקבלו צווארוני שכפ"ץ שיצמצמו את אפשרויות המחבלים לתקוף ולפגוע בהם בצורה קטלנית.

זאת ועוד, מערכת הביטחון חילקה ציוד מיגון מסוג זה למאות רבות של שוטרים ולוחמים, והמטרה כעת היא למגן את כל מי שפועלים בגזרות שבהן יש חיכוך גבוה יותר עם אוכלוסיה ערבית.

במקביל, נבחנים אמצעי אבטחה ומיגון נוספים, שיפגעו כמה שפחות ביכולת התנועה של הלוחמים מצד אחד ויאפשרו להם מקסימום מיגון נגד פיגועי דקירה, מצד שני.

יצויין כי מחבלים מתאמנים לפני יציאתם לפגע, לכוון לצוואר הישראלי ובכך להביא לפגיעה קטלנית. מה שקרה לא פעם. כזכור, השבוע נדקרו שני שוטרים על ידי מחבל בסמוך לשער הפרחים בעיר העתיקה בירושלים. הם נפצעו באורח קשה מאוד ובינוני.

השארת תגובה