2 ספרי תורה הוכנסו למחוז הדרומי במשטרה

לקראת השנה החדשה הוכנסו השבוע שני ספרי תורה חדשים למחוז הדרומי של המשטרה, האחד לימ"ר נגב והשני למשטרת דימונה. צפו

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

בטקסים רבי רושם ובהשתתפותם של שוטרי מחוז הדרום הוכנסו השבוע שני ספרי תורה מהודרים למחוז הדרומי.

הספר הראשון הוכנס לבית הכנסת של יחידה המרכזית (ימ"ר) נגב, ואילו הספר השני הוכנס לתחנת המשטרה בדימונה. שני ספרי התורה הינם ייחודיים ונתרמו על מנת לשמש את אלפי השוטרים במחוז הדרומי.

את אותיותיו האחרונות של ספר התורה כתבו יחדיו חברי סגל הפיקוד הבכיר של המחוז הדרומי כאשר בכתיבת האות האחרונה כובד מפקד המחוז.

לאחר סיום הכתיבה רבים משוטרי הימ"ר ויחידות נוספות ליוו אותו בשירה ובריקודים אל משכן הקבע שלו בבניין הימ"ר החדש שהוקם בסמוך לקריית הממשלה בבאר שבע וישמש עשרות רבות של שוטרים מהיחידה המיוחדת ומיחידות סמוכות. יש לציין כי כבר בשלבי התכנון הראשונים של המבנה יוחד מקום נרחב לבית הכנסת.

הספר השני הוכנס אל בית כנסת חדש שנחנך באותו מעמד ושהוקם לראשונה בתחנת המשטרה בדימונה.
ספר התורה מנציח את זיכרו של לוחם משמר הגבול שמעון אבגי הי"ד שנפל במילוי תפקידו בכביש אדוריים בתאריך ז' בתשרי תשנ"ז. הספר המהודר נתרם על ידי אביו ובני המשפחה כחלק מההנצחה אותה מובילה המשפחה בשנים האחרונות.

מפקד המחוז הדרומי ניצב דוד ביתן שליווה את תהלכי כתיבת ספרי התורה מקרוב העלה על נס את החיבור בימים אלו של היערכות רחבת היקף של משטרת ישראל בעשייה המבצעית שנועדה לקדם את פני החגים בבטחה לבין החיבור עם ספרי התורה שהוכנסו לבתי כנסת במחוז.

את חנוכת בית הכנסת בתחנה ליוו עשרות משוטרי התחנה ובניהם היו רב העיר הרב אליפנט שליט"א וראש העיר בני ביטון.

השארת תגובה