טראמפ: "מקווה שקלינטון תבריא ונתראה בעימות"

המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית דונלד טראמפ, מגיב לראשונה לתקרית ההתמוטטות של הילרי קלינטון ואומר: "אני לא יודע מה קורה, אני מקווה שתבריא ונראה אותה בעימות". על המתקפה שלה נגד תומכיו: "הטעות הכי גדולה של הקמפיין"

טראמפ אמריקה בוחרת Gage Skidmore
טראמפ אמריקה בוחרת Gage Skidmore

מפתיע בממלכתיות: המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ, מגיב הצהרים לראשונה לתקרית ההתמוטטות של יריבתו הילרי קלינטון, ושלא כהרגלו מפתיע בתגובה מתונה וממלכתית.

בראיון לרשת פוקס ניוז אמר טראמפ: "אני לא יודע מה קורה כמוכם. אני רואה מה שאני רואה. היה את התקף השיעול ואני מניח שזה גם דלקת ריאות. אני מקווה שהיא תבריא ותחזור למסלול ונראה אותה בעימות".

הוא הוסיף והודיע כי יפרסם מידע רפואי נוסף עליו: "בשבוע שעבר עברתי בדיקות וכשיגיעו התוצאות אשחרר נתונים ספציפיים".

בראיון הוא התייחס גם לדבריה של קלינטון בשבוע שעבר, אז תקפה את תומכי טראמפ וטענה כי כמחציתם גזענים, ולאחר מכן התנצלה. "כששמעתי את זה חשבתי שזה לא משהו שהיה אפשרי שהיא תגיד, ואמרתי לאנשים שלי שלא נראה לי שהיא תגיד את זה, אבל הסתבר שהיא אמרה את זה והיא אמרה זאת בכעס כזה. אני חושב שזו הטעות הגדולה שלה בדרכה הפוליטית. ראיתי את הכעס שבו היא אמרה את זה, אני חושב שזו הטעות הכי גדולה של הקמפיין, תזכרו שאם את נשיאה, את נשיאה של כל האנשים. את לא נשיאה רק של 70 אחוזים. את הנשיאה של כולם. איכשהו צריך להבהיר את זה שאלה לא אנשים שיישארו מאחור. את הולכת להיות הנשיאה של כולם".

השארת תגובה