אחרי מות קדושים: נמחקו האישומים נגד פואד בן אליעזר

בית המשפט המחוזי בת"א קבע הבוקר כי נפסקו ההליכים המשפטיים נגד השר לשעבר בנימין בן אליעזר ז"ל בעקבות פטירתו. יחד עם זאת המשפט ימשך נגד שאר החשודים בפרשה והפרקליטות תגיש כתב אישום מתוקן

פואד בן אליעזר. צילום: פייסבוק
פואד בן אליעזר. צילום: פייסבוק

מה ביילין יגיד? בית המשפט המחוזי בתל אביב, קבע הבוקר (שני), כי ההליכים המשפטיים נגד השר לשעבר בנימין בן אליעזר ז"ל, יפסקו, אך המשפט ימשיך נגד שאר החשודים.

נציגת הפרקליטות אמרה בדיון:  "לנוכח פטירתו המצערת של בן אליעזר ההליכים בעניינו כמובן מסתיימים. הכנו כתב אישום מתוקן לבית המשפט, אנחנו מבקשים למחוק את האישומים שיוחסו לבן אליעזר. נמשיך בתיק, יש פה אינטרס ציבורי מובהק נגד מי שהפר אמונים, הלבין הון", היא הוסיפה.

השופט בני שגיא החליט כי "המשפט בעניין בן אליעזר נפסק ויימשך בעניינם של הנאשמים האחרים".

הוא הוסיף ואמר: "אין ספק שפטירת בן אליעזר יוצרת שינוי במסד הראייתי שהוא בעל משמעות הן במישור הטכני אך גם בעל פוטנציאל השפעה במישור המהותי. משהודיעה התביעה שבכוונתה להמשיך לנהל את המשפט נגד הנאשמים האחרים אני נותן שהות קצרה לעורכי הדין על מנת לכלכל צעדיהם ולהודיע על עמדתם ביחס לניהול ההליך" .

הנאשמים האחרים בתיק הם: איש העסקים ג'קי בן זקן, ראש לשכתו של בן אליעזר איילת אזולאי, רוי מוצפי, אברהם נניקשווילי וצ'רלי יהודה.

תגובה אחת
  1. אוהבים את פואד

השארת תגובה