המשטרה: לרב יאשיהו פינטו קשרים עם עבריינים

במשטרת ישראל מתנגדים לשחרורו המוקדם של הרב יאשיהו פינטו, היות ולרב יש קשרים לעברייני צמרת • מקרובים לרב, "בשב"ס ובמשטרה מחפשים דרך לנקום ברב, על התרגיל שעשה להם בערב פסח"

הרב יאשיהו פינטו
הרב יאשיהו פינטו
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

משטרת ישראל הודיעה כי תתנגד לשחרור המוקדם של הרב יאשיהו פינטו, היות ולרב יש קשרים עם דמויות מפתח בעולם העברייני – כך מדווח הערב (רביעי) העיתונאי אביעד גליקמן בחדשות 10.

לפי הדיווח, בעוד שישה ימים תתכנס ועדת השחרורים לדון בשחרורו המוקדם של הרב, דבר שמתנגדים לו במשטרה בעקבות מידע מודיעיני שנמצא בידיהם. מידע החושף קשרים בין הרב לדמויות מפתח בעולם העברייני.

המשטרה כבר הודיעה לפרקליטות שהיא מתנגדת לשחרור, אלא שזו עדיין לא גיבשה עמדה, אך צפויה להצטרף לעמדת המשטרה.

עם זאת, בחצר הרב טוענים שבמשטרה מנסים להתנכל לרב לחינם. לדברי מקרובים בחצר, "בשב"ס ובמשטרה מחפשים דרך לנקום ברב, על התרגיל שעשה להם בערב פסח, אז יצא לחתונת אחיו שהתקיימה בערב החג, אך הודיע לשב"ס כי לא יוכל לשוב לחג לכלא, היות והחתונה מסתיימת סמוך לכניסת החג".

לדבריהם, "הרב לא סוגר ולא סגר את הדלת לאף יהודי. אין זה סוד שדמויות עברייניות מחפשים דמות אבהית, ואכן היו כאלה שהגיעו לרב להתברך, אך מעולם הרב לא התערב ולא ייעץ להם בעסקיהם, הרב התרחק וניזהר מהם".

2 תגובות
  1. ה"מקורבים" סותרים את עצמם. אם זה בקשר לתרגיל, זה לא "לחינם".
    והאמת שמגיע לו לשבת בכלא הרבה יותר משנה אחת. העבריינים האמיתיים הם אלה שסובבים אותו והוא איפשר להם להתעלל באנשים.

  2. קודם כל המקורבים זה לא אומר שזו הדעה של הרב דבר שני
    הם לא סותרים את עצמם ותרגיש היה רשום במרכאות ! עם למישהו יש חתונה מדרגה ראשונה יכול לצאת לחתונה חוק במדינת ישראל יש לך בעיה עם זה דבר עם ריבלין …
    אפשר להם להיתעלל ? למה מישו שאל את הרב להיות עבריין לא להיות עבריין?
    ודבר אחרון כמה יודעים על הפרשה עם היא חסויה בכלל והכל פה בחדשות משמעות …

השארת תגובה