הרב שטרן למורים: "חזקו את הזהות היהודית"

הגר"א שטרן רבה של ירושלים פנה במכתב למורים שיפתחו מחר את שנת הלימודים תשע"ז וביקש מהם לחזק את הזהות היהודית של התלמידים • "מבקש אני להוסיף את מה שנראה לי כחיוני ביותר לנו כחברה יהודית בארץ ישראל והוא בצורך למצוא דרכים שיחזקו את הזהות היהודית"

הרב אריה שטרן בבני עקיבא. צילום: בני עקיבא
הרב אריה שטרן בבני עקיבא. צילום: בני עקיבא
עכשיו באשדוד: דירה החל מ-1.100.000 ש"ח

הגאון הרב אריה שטרן, רבה של ירושלים, פנה היום במכתב למורים ולמורות לרגל תחילת שנת הלימודים הבאה, "חזקו את הזהות היהודית".

"לכבוד מורים ומורות נכבדים, תלמידים ותלמידות יקרים וחביבים", פתח הרב את מכתבו. " עם תחילת שנת הלימודים שנת תשע"ז, מבקש אני לברך אתכם בברכת הצלחה בכל אשר תעסקו ותלמדו כל אחד ואחת במסגרתו".

"יודע אני כי יש מגמות שונות בתכניות הלימודים אולם הצד השווה של כולם שמחנכים ומתחנכים לאהבת אדם, התורה, העם והארץ ועל כך תבורכ"ו.

"על כל אלה מבקש אני להוסיף את מה שנראה לי כחיוני ביותר לנו כחברה יהודית בארץ ישראל והוא בצורך למצוא דרכים שיחזקו את הזהות היהודית של המדינה שכל כך יקרה לנו. בטוח אני שמערכת החינוך יכולה לתרום רבות והשפעתה גדולה בכל שדרות החברה".

לסיום כתב הרב, "אסיים בברכה המסורתית לכתיבה וחתימה טובה לתלמידים, למורים ולמשפחותיהם ביחד עם כל ישראל. ממני מוקירכם ואוהבכם מאד, אריה שטרן הרב הראשי לירושלים".

השארת תגובה