אחרי הכחשת הרצוג: פרטים חדשים על הפגישה

ערוץ 2 חושף הערב פרטים חדשים בנוגע לפגישת יו"ר המחנ"צ יצחק הרצוג עם ראש הממשלה בנימין נתניהו • אמש הכחיש הרצוג את הפגישה וטען כי נסע לקיסריה ביום חמישי בשביל לפגוש חברים ששבו מלונדון

הרצוג ונתניהו
הרצוג ונתניהו
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחרי שיו"ר העבודה, חבר הכנסת יצחק הרצוג, הכחיש כי קיים פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בנוגע להצטרפות העבודה לקואליציה, חושף הערב (שני) ערוץ 2 פרטים נוספים על הפגישה.

לפי הדיווח, הפגישה התקיימה ביום חמישי האחרון בביתו של שכנו של נתניהו בקיסריה, איש העסקים לאון אדרי. נתניהו מקיים פגישות חשאיות רבות בביתו של אדרי, שאף הכין לראש הממשלה חדר מיוחד לכך. ממשרדו של אדרי נמסר בתגובה לפרסום כי "אני לא מתייחס לחיי האישיים".

כזכור, הרצוג הכחיש כ קיים פגישה עם נתניהו, לדבריו היה בקיסריה לצורך פגישה עם חברים ותיקים שחזרו מלונדון.

למרות ההכחשות של הרצוג, יש מי שחושב במפלגה שהרצוג מסתיר את האמת. כך למשל, חברי קבוצת "מהפך" במפלגה, קבוצה חדשה המונה כמה מאות מתפקדים, פנתה להרצוג על מנת שזה יכנס את ועידת המפלגה, שם יוחלט כי לא ינוהל יותר שום משא ומתן עם נתניהו.

אמש, בראיון ל'כל הזמן' אמר מזכ"ל העבודה, חבר הכנסת חיליק בר, "זה עושה נזק למפלגה שלנו, וזה עושה נזק בתוך המפלגה שאנשים לא מאמינים להרצוג. אני לא רואה את זה קורה באף מפלגה אחרת אל מול היושב ראש שלה, ואני מציע לכולנו להתאחד אל מול היריבים הפוליטיים מבחוץ, להשאיר את החשבונאות בצד ולעשות את מה שאנחנו פה בשביל לעשות – להחליף את הממשלה הכושלת שיש לנו".

השארת תגובה