טרגדיה בחוף שרתון: הבחור אליהו מגורי כהן ז"ל

בחור ישיבה מבני ברק טבע הבוקר בחוף שרתון בתל אביב • גופתו של אליהו נסחפה לחוף הסמוך הילטון שם נמשתה מהמים על ידי מתרחצים • אמבולנס מד"א פינה את הבחור לביה"ח איכלוב שם נקבע מותו • הלוויתו בשעה 16:30 ב'ירקון'

חוף ים מוגדר לרחצה
חוף ים מוגדר לרחצה
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

טרגדיה בבני ברק: סמוך לשעה 8 בבוקר התקבל דיווח במד"א על גבר שצף במים בקו התפר בין חוף הילטון לחוף הנפרד שרתון בתל אביב.

מתרחצים משו את הגבר מהמים וכונני מגן דוד אדום החלו בהענקת טיפול רפואי והוא פונה לבית החולים איכלוב, שם נקבע מותו.

בחור הישיבה אליהו מגורי כהן ז"ל, תלמיד ישיבת 'זכרון מיכאל' שבזכרון יעקב, בן 20 בלבד בפטירתו. הלוויתו תתקיים בשעה 16.30 בבית העלמין ירקון חלקת פתח תקווה.

"כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 20 שוכב על החוף סמוך לקו המים כשאזרחים ומצילים מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות", סיפר פרמדיק מד"א רונן כהן. "התחלנו מיד בפעולות החייאה מתקדמות שכללו מתן תרופות, שוקים חשמליים, עיסויים והנשמות ופינינו אותו תוך פעולת החייאה לבית החולים כשמצבו אנוש".

"אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שראו אותו צף עם הפנים במים סמוך לחוף הנפרד ואז משו אותו והזעיקו את המצילים מהחוף הסמוך שהחלו בפעולות החייאה בסיסיות", הוסיף הפרמדיק.

בני משפחתו של הבחור, כלל לא היו מודעים לטביעתו. גם בחוף שרתון לא חשבו שמדובר בבחור ישיבה, שכן גופתו נמשתה מהחוף הסמוך. בני המשפחה שראו שהבחור מתעכב מלבוא פנו לאיחוד הצלה שהפנה אותם לבית החולים איכלוב. כעת צוות המחלקה המשפטית של זק"א עוסק בשחרור הגופה, על מנת להביאה לקבורה לפני שבת.

צילום: אסף ברזינגר תיעוד מבצעי מד"א

השארת תגובה