מבוכה: טביעת האצבע נלקחה מהמכונית ולא מהסם

הבוקר הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד ראש משפחת פשע בגין החזקת כמות סם גדולה, הפרקליטות הסתמכה על טביעות אצבע של הנאשם שנלקחו מהשקית, אלא שבבית משפט התברר- הטביעות נלקחו ממכוניתו של הנאשם

טביעת אצבע
טביעת אצבע

מכה לפרקליטות: בית המשפט שחרר היום (חמישי) ראש משפחת פשע שנחשד בהחזקת סמים, לאחר שטביעות האצבע שהוצגו בבית המשפט לא נלקחו משקית הסם שקשרה אותו לחשדות אלא ממכוניתו.

הבוקר הגישה הפרקליטות את כתב האישום, זייד ג'רושי, שמוכר כראש משפחת הפשע ג'רושי, הואשם בניסיון לסחר בסמים, קשירת קשר לביצוע פשע, החזקת סם שלא לצריכה עצמית והפרעה לשוטר במילוי תפקידו. כאמור, ג'רושי שוחרר לאחר שהתברר כי טביעות האצבע שהציגה הפרקליטות אינה קשורה כלל לשקית הסם.

כתב האישום הוגש נגד ג'רושי, לאחר שנחשד כי לפני שבועיים הוביל כמאצים קילו סם במכוניתו. על פי עובדות כתב האישום, ג'רושי נתקל במחסום משטרתי שהוצב אחרי שכוחות סמויים עקבו אחריו, בעקבת כך השליך ראש משפחת הפשע את הסם ונמלט בנסיעה מהמקום.

עורך דינו של הנאשם ירון גיגי אמר לאתר 'וואלה' אחרי השחרור:  "ברור לחלוטין שמדובר בפברוק חמור מאוד של ראיות ושל הטעיית בית המשפט. עצוב מאוד שלמשטרה לא הייתה את ההגינות להראות לבית משפט השלום, במסגרת המעצר ימים, שלמעשה אין את הראייה המרכזית למעורבותו של מרשי באירוע. אני מציע לפרקליטות שבפעם הבאה, לפני שהם מגישים כתב אישום ומבקשים לעצור נאשם עד תום ההליכים, שיבדקו את הראיות כמו שצריך. אם הם לא בטוחים, שירימו אליי טלפון, אני בטוח שאמצא כבר משהו".

השארת תגובה