כעת זה רשמי: יש שליח חב"ד ב'איכילוב'

הרב טל גומברג
הרב טל גומברג
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

פעילות ה'מבצעים' של הרבי מחב"ד זצ"ל לזיכוי הרבים במצוות ולהפצת המעיינות, מתקיימת כבר שנים רבות במרכז הרפואי סוראסקי (בית הרפואה 'איכילוב') בתל אביב, ממרכזי הרפואה הגדולים ביותר בארץ. מאז הקמת ישיבת חב"ד 'חזון אליהו' בתל-אביב, מארגנים תלמידי הישיבה בקביעות את 'מבצע תפילין' בימי שישי, פעילות סביב חגי ישראל ועוד.

הרב טל גומברג, בהיותו תלמיד בישיבת 'חזון אליהו', לקח על עצמו את האחריות לארגון מסודר של כל שפע הפעילויות הנעשות במקום, ושדרג משמעותית את האפשרות להעניק שירות יהודי ורוחני לרבים מהחולים, בני משפחותיהם, ואנשי הצוות.

לאחר נישואיו (לבתו של שליח הרבי מחב"ד בנס-ציונה, הרב שגיא הר-שפר) היה זה אך טבעי, שבני הזוג יקבלו את הצעתו של השליח הראשי ורב קהילת חב"ד בתל-אביב, הרב יוסף גרליצקי, לשמש כשלוחים רשמיים בבית-הרפואה 'איכילוב', ולהביא תנופה חדשה לכל הנוכחות והפעילות החב"דית במקום. זאת, תוף שיתוף פעולה מלא וסיועו החם של הרב אברהם רזניקוב רב בית-הרפואה.

"במקום כזה הצורך בהישענות על כל עזרה, גשמית ורוחנית, הוא עצום", מספר הרב גומברג, "גם אנשי הצוות, החווים מידי יום את הקושי והכאב, זקוקים לחיזוק הרוחני שאנו משתדלים להעניק להם. בין השאר פתחנו סדרת שיעורי תורה קצרים בין התורנויות עבור הרופאים ועובדי הצוות, ואנו מתחילים לערוך סעודות שבת ציבוריות ושמחות עבור כל הנצרכים לכך. בסיוע תלמידי ישיבת חב"ד 'חזון אליהו' התחלנו בשדרוג והנגשת מערך ה'מבצע תפילין', להביא למצב שכל חולה תהיה לו את האפשרות המיידית להניח תפילין בכל מקום שהוא מאושפז/מטופל ובכל שעה ביום. יש עוד תוכניות רבות. ובעז"ה נפעל שהמקום ישמש לא רק לרפואה גשמית אלא גם לרפואה רוחנית".

3 תגובות
 1. אתם מדהימים!
  אני מאושפזת בבניין סמי עופר איכילוב תל אביב בקומה 4 מחלקת נוירולוגיה ומחוברת לכבל 6 מטר.
  אשמח גם להעביר את השבת הזו במתנה רוחנית לאל יתברך.

  כל אשר יתקבל תהיה הזכות שלכם במיוחד בראש החודש הזה.
  אבי ואני נעבור את השבת כאן.
  המספר שלי הוא
  0545628897

 2. אשמח לקשר היום גיסי אחרי ניתוח ראש קשה היום ויעזור חיזוק רוחני
  0545751545

 3. שלום רב
  אם אפשר מחר ושבתהזה לבוא לאדם שעבר ניתוח גדול בכליי דם היום בקומה 8
  בשם רישרד דנה איין לא אף אחד רעייתו חולה והילדים שלו לא יכוליאםם להגיע מצרפת בגלל הקורונהאם תוכלו לדאוג לו לצרכיו לשבת ולרוממות המורל בשבת תודה רבה רבה תיזכו למצוות🙏🙌

השארת תגובה