"הרגשתי כמו כאפה, לא ידעתי מה קורה לי בכלל"

אביו של בחור הישיבה שנדקר הבוקר בסמוך לציון האדמו"ר מסלונים מספר על מצבו של בנו, "מצבו קל. ברוך השם כל הממדים יציבים" • "נסענו להילולה של הרבי בהר הזיתים, בני נתקל בערבי שדקר אותו פעמיים בגב ובצוואר"

אביו של הנער שנדקר הבוקר (חמישי) בסמוך לציון האדמו"ר מסלונים בהר הזיתים מספר, "ברוך השם מצבו קל".

האב סיפר, "פצעו את בני במברג כמה פעמים בגב ובצוואר. זה קרה כשנסענו להילולה של הרבי בהר הזיתים. כל החסידות עולה במשך כל שעות היום. בני נתקל בערבי שדקר אותו פעמיים בגב ופעם אחת בצוואר. מצבו קל. ברוך השם כל הממדים יציבים".

האב הודה לבית החולים, "קיבלו אותנו בהדסה הר הצופים באופו מעורר השתאות בצורה מיוחדת. תפרו אותו בצוואר וכעת הכניסו אותו לסי טי לבדוק שזה לא עמוק יותר".

לשאלה מה בנו מספר על שארע, ענה האב, "הבן קצת מעורפל ולא יכול לספר עדיין מה קרה, שם" עם זאת, האב הוסיף שבנו סיפר לו, "הרגשתי כמו שאני מקבל כאפה לא ידעתי מה קורה לי בכלל".

כזכור, הבוקר דקר מחבל בחור ישיבה בסמוך לציון האדמו"ר מסלונים בהר הזיתים. המחבל הגיע אל הבחור שעשה את דרכו מהציון אל נקודת האוטובוסים, התנפל עליו, הפיל אותו ארצה ודקר אותו בצוואר ובגב. הבחור עלה על האוטובוס שהתקדם מספר מטרים לכיוון נקודת המשטרה ב"בית חושן", ודיווח על האירוע.

הבחור בן 18, נפצע באורח קל עד בינוני וכחות ההצלה העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הדסה הר הצופים כשמצבו יציב, המחבל נמלט וכוחות הביטחון מנהלים כעת מצוד אחריו.

צילום: דוברת הדסה

השארת תגובה