הרב ברלנד נגד קצינת המבחן: "רוצה להשתחרר"

בבית משפט השלום בירושלים התקיים היום דיון בעניין חלופת המעצר לרב אליעזר ברלנד • קצינת המבחן כתבה בתסקיר כי הרב ביקש להישאר במעצר, אך הרב הכחיש את הדברים ואמר כי הוא רוצה להשתחרר היום • הדיון הבא ביום חמישי בעוד שבוע • במקום פרצה מהומה

הרב ברלנד בבית המשפט
הרב ברלנד בבית המשפט
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פרשת הרב ברלנד: בבית משפט השלום בירושלים התקיים היום דיון בחלופת מעצר למנהיג קהילת שובו בנים הרב אליעזר ברלנד, הדיון ימשך ביום חמישי הבא, ט"ו באב.

בבית המשפט הוצג תסקיר קצינת המבחן, שכתבה כי הרב ברלנד אמר לה, שהוא מעוניין להישאר במעצר. אלא שהרב הכחיש את הדברים וטען כי דבריו סולפו, "אני רוצה להשתחרר עכשיו" אמר לשופט.

השופט שמואל הרבסט, ביקש לקבל תסקיר משלים, ובו התייחסות לשאלה האם הרב אכן רוצה להשתחרר לחלופת מעצר. וקבע כי הדיון הבא יתקיים ביום חמישי הבא ט"ו באב, 18.8.

עם היוודע ההחלטה פרצה מהומה במקום, כשחסידיו של הרב הפגינו במחאה על מעצרו. למשך זמן קצר אף נחסמה תנועה הרכבת הקלה באזור, וכמה בני אדם עוכבו.

מהמשטרה נמסר: "עם סיום דיון שהתקיים בבית משפט השלום בירושלים בעניינו של הרב ברלנד , עשרות מתומכי הרב המתינו מחוץ לבית המשפט . חלקם התעמת עם המאבטחים והשוטרים במקום. כוח משטרה פיזר אותם. כרגע שקט במקום".

תגובה אחת
  1. עם ישראל קיבלתי מסר נבואה להגיד לכם זה אמת תצילו את חייכם לנצח למה אנחנו לא רואים את הצדיק ומאמינים בו באמת כל הבלבולים מגיעים עלינו בגלל תאוות ניאוף וממון שממון כלולה בתאוות ניאוף בגלל זה לא רואים הצדיק הוא המשיח דבר ראשון לצאת מהגאווה רק כך ניתן לצאת מתאוות ניאוף הצדיק הגיע לתקן אותנו עוד מעט גאולה אחים תצילו את החיים שלכם אני לא מדבר שטויות רבנים אמרו שהנבואה שקבלתי אמת ולפרסם אנונימי בגלל זה יעשה עלי בלגן הסטרא אחרא נלחמת תעשו תפילות תגדיו תיקון כללי תשבו חצות תבכו ותבכו תתחילו ללמוד תורה גמרא ועוד תחזרו להשם אנחנו ברגעים האחרונים ר 7000 יזכו

השארת תגובה