ירוק, צהוב וכחול: גוונו והכניסו קצת צבע הביתה

BG paint מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום מציג: צבעי קריל סופר בגוונים שיצבעו לכם את הקיץ ♦ לכל צבע יש השפעה: צהוב הוא צבע חם ומאושר שיוצר תחושה של שמחת חיים ומשחקיות ♦ ירוק הוא צבע של צמיחה וחיוניות, הקשורים לחיים והתחדשות ♦ כחול הוא צבע מרגיע ויוצר תחושה של מרחב ♦ בחרו את הצבע שלכם

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

הגוונים השכיחים במרבית החללים הביתיים הם גוונים שקטים ורגועים, כשרובם בהירים ולבנים. שילוב צבע דומיננטי בין הקירות הבהירים, יכול לשדרג פלאים את מראה החלל, לשנות מיידית את המראה ולהכניס אור הביתה.  BG paint מותג הצבע החדשני מקבוצת אשטרום, מציג את צבעי קריל סופר בגווני ירוק-צהוב-כחול.

הצבעים הללו הם צבעים דומיננטיים יחסית, אך שילובם בחוכמה ברחבי הבית, יכול להכניס משב רוח רענן וצבעוניות נעימה. הצבעים מתאימים הן לצביעת קירות חוץ והן לצביעת קירות פנים בבית. הם רחיצים, ניתנים לניקוי בקלות ומתאימים לחדרי אירוח, חדרי שינה, מסדרונות ואפילו לחדרי הרחצה. מעט צבע – יכול לעשות שינוי גדול.

מה מסמל כל צבע?

  • צהוב הוא צבע שמח, עליז ובהיר. מזכיר לנו חוסר דאגות, מסמל אופטימיות ותקווה. הצהוב הוא גם סמל של אומץ אישי וכוח, מסמל את האינטלקט, יצירתיות ואושר.
  • ירוק הוא הצבע של הטבע והסביבה, סמל לבריאות, נעורים, התחדשות, מזל טוב וכסף. הירוק מסמל שגשוג, חיוניות ומועיל בכל מצבי הריפוי.
  • כחול מחזיק את המשמעות הסמלית של שלום ושלווה. הוא הצבע של מים קרים, הוא מרגיע ומייצג אמון והרמוניה, הכחול מחזק את האנרגיה במשמעות של רגיעה.

 

איך משתמשים?

  • יש לערבב את הצבע היטב ולצבוע שתי שכבות עם מברשת, גליל או התזה. את השכבה הראשונה יש לדלל ב- 20-25% מים ואת השכבות הנוספות ב- 5-10% מים בהתאם לנדרש. זמן הייבוש בין השכבות: 2-3 שעות.

מחיר:

  • 90-100 ש"ח (5 ליטר)

להשיג:

  • בחנויות לחומרי בניין, עשה זאת בעצמך,
  • חנויות למוצרי בית וסניפי הום סנטר ברחבי הארץ
  • ובאתר האינטרנט: http://www.bg-paint.co.il/.
  • חפשו אותנו גם בפייסבוק

חברת בי. ג'י בונד, מקבוצת אשטרום, מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות הדבקה, חיפוי, איטום ובידוד, חומרי שיקום לבטונים, ציפויים אפוקסיים, צבעים וציפויים דקורטיביים דבקים אקריליים לתעשייה ועוד. מוצרי החברה מיוצרים במפעל שבקיבוץ בית גוברין ונשענים על ידע טכנולוגי רב שנצבר במהלך עשרות שנות ניסיון. איכות המוצרים ושביעות רצון הלקוחות הם היסודות עליהם נשענת החברה. החברה מחויבת לחדשנות, שירות ואיכות ברמה גבוהה, והיא מוסמכת על ידי מכון התקנים ל- ISO 9001.
 

השארת תגובה