הכירו: בן 25 העומד בראש 'מערך הסעת שבחי"ם'

תושב הפזורה הבדואית בדרום נחשד בארגון וניהול רשת להסעות שב"חים ברחבי הדרום • על פי החשד הוא התנהל בקשר עם אדם אחר תושב הרשות הפלסטינית • בתום פעילות הוא נעצר לפני מספר ימים ומעצרו הוארך, היום תוגש כנגד החשוד הצהרת תובע בבית המשפט בבאר שבע

נהג
נהג

הותר לפרסום: תושב פזורה בדרום נעצר בחשד שעמד בראש מערך רשת להסעת שוהים בלתי חוקיים.

בפעילות מקיפה של משטרת ישראל בשבועות האחרונים, הצליחה המשטרה לבסס תשתית ראייתית כנגד תושב הפזורה הבדואית בדרום בחשד לארגון וניהול רשת להסעות שב"חים ברחבי הדרום. על פי החשד, זה ארגן הסעות תוך קשר עם אדם אחר תושב הרשות הפלסטינית. בתום פעילות הוא נעצר לפני מספר ימים ומעצרו הוארך. היום תוגש כנגד החשוד הצהרת תובע בבית המשפט בבאר שבע.

פעילות משטרת ישראל כנגד תופעת שוהים בלתי חוקיים, מלינם ומעסיקיהם, נמשכת כל העת על ידי יחידותיה השונות של המשטרה. לראשונה, הצליחה המשטרה לשים ידה על צעיר, 25, תושב הפזורה הבדואית לקייה בחשד כי ניהל רשת להסעת שוהים בלתי חוקיים ברחבי הדרום. בשבועות האחרונים נעצרו במספר מקרים שונים, בסמוך לרהט, בצומת פלוגות ובצומת בית קמה, שוהים בלתי חוקיים תושבי הרשות הפלסטינית ומסיעם, הועברו אלו לחקירה וכנגדם הוגשו אף כתבי אישום בגין כניסה שלא כחוק לישראל והסעת שוהים בלתי חוקיים. פעילויות אלו נערכו תוך כדי פעילות מודיעינית שנערכה כנגד החשוד שלהערכת המשטרה הנו החוט המקשר בין כל המקרים. על פי החשד, החשוד היה בקשר עם אדם תושב הרש"פ ומולו תיאם את כניסת השב"חים. בנוסף, זה ארגן נהגי הסעות שהסיעו את השב"חים, שנתפסו בשבועות האחרונים, ונעצרו לחקירה שבהמשכה אף הוגשו כתבי אישום כנגדם. לפני מספר ימים, כאמור, נעצר בפעילות בלשי המשטרה החשוד העיקרי ומעצרו הוארך .

היום תוגש כנגד החשוד הצהרת תובע ע״י יחידת התביעות של משטרת ישראל בבית המשפט בבאר שבע ובקשה להארכת מעצרו.

מהמשטרה נמסר פעילות האכיפה הממוקדת כנגד השוהים הבלתי חוקיים תמשך וכי הפעילות מתמקדת לא רק בשוהים הבלתי חוקים אלא גם במסיעים ובמלינים.

השארת תגובה