בכסא גלגלים קשורה לגדר: המטפלת עוכבה לחקירה

משטרת ישראל איתרה את המטפלת הסיעודית שצולמה קושרת את הקשישה בה היא מטפלת לגדר ויוצאת למסע קניות בעיר בני ברק • עדת הראיה שפרסמה את המקרה, "רואה מבוגרת קשורה לגדר עם הכסא כמעט 40 דקות בחום כבד"

WheelchairSeating צילום:ויקיפדיה
WheelchairSeating צילום:ויקיפדיה

אל תשליכנו לעת זקנה: המטפלת הסיעודית שתועדה קושרת את הקשישה בה היא מטפלת לגדר בחום הבני ברקי הלוהט, עוכבה לחקירה במשטרת מרחב דן.

אמש כתבה גולשת ברשת החברתית פייסבוק פוסט, בו היא מגוללת סיפור מזעזע. לדבריה, "בסביבות השעה 19:00 ברחוב ששת הימים בני ברק (מול קניון איילון) סמוך לחנות ורטיימר…. אני רואה את המבוגרת הזאת קשורה לגדר עם הכסא הלכתי לקניות שלי חזרתי והיא עדין קשורה כמעט 40 דקות בחום הכבד שהיה היום".

הגולשת סיפרה כי ניגשה אל הקשישה שהייתה לבד, "ניגשתי אליה לשאול את צריכה משהו אם אפשר להציע לה מים כולה מזיעה (בקושי תקשרה איתי). לאחר מספר דקות ארוכות שאני עוקבת לראות מי איתה אף אחד לא בא אליה". היא המשיכה לתאר, "נכנסתי לחנות ורטיימר כי שם ראיתי עובדת זרה נכנסת… שאלתי את העבודה הזרה את עם המבוגרת? ואכן היא איתה ואמרה סורי סורי ויצאה לאישה להביא לה מים והלכה איתה".

הגולשת סיימה את הפוסט בבקשה, "אבקש בלי תגובות. רק לשתף בבקשה שיגיע למשפחה". היום (חמישי), יממה בלבד לאחר פרסום המקרה, הודיעה המשטרה כי נפתחה חקירה נגד המטפלת הסיעודית.

ממשטרת ישראל נמסר, "אתמול, לאחר שהובא לידי המשטרה תוכן פוסט אשר תיאר פגיעה בחסרת ישע, נפתחה חקירה במשטרה. לפני זמן קצר, הצליחו חוקרי המשטרה בסיוע גורמי הרווחה בעיר לאתר את הקשישה והמטפלת. המטפלת עוכבה לחקירה במשטרה. המשטרה עומדת בקשר רציף עם בני משפחתה של הקשישה וגורמי הרווחה".

השארת תגובה