דגים וחלב: התפריט שמציע לכם מגוון מנות טעימות

גם בתשעת הימים: תפריט חלבי מיוחד בסניפי המהדרין של קפה גרג ♦ תפריט מיוחד לילדים ותינוקות בחופשת הקיץ ♦ מנהלת השיווק הגב' מילי דרור-אקשלמה: "הלקוח החרדי הוא לקוח נאמן ולכן אנו שואפים להגדיל את מספר סניפי המהדרין בכל רחבי הארץ ומספרם נמצא תמיד בצמיחה"

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

בתשעת הימים, כמו בכל השנה כולה, רשת 'קפה גרג' מזמינה אתכם ליהנות מתפריט דגים וחלבי מושקע בכל סניפיה הכשרים למהדרין. 'קפה גרג' מציעה תפריט עשיר מאוד שבמרכזו ארוחת בוקר טעימה, עשירה ומפנקת, ומציעה ללקוחותיה אווירה נעימה המשלבת תחושה ביתית עם שירות מקצועי.

בחופשת הקיץ מציעה 'גרג' בסניפיה גם תפריט מיוחד לילדים ותינוקות בחופשת הקיץ. תפריט הילדים מציע מגוון ארוחות ילדים כשרות למהדרין ביניהן: ארוחות חלביות, ארוחה איטלקית ועוד. התפריט המעוצב יציג את מנות הילדים עם תמונה להמחשה של כל מנה.

לרשת 'גרג' 110 סניפים בכל הארץ מדרום ועד צפון, וכ-60 אחוז מתוכם הם סניפי מהדרין, כך שגם אם אתם נמצאים בדרכים או בחופשה – תמיד תוכלו למצוא סניף כשר למהדרין של 'גרג' באזורכם. "הלקוח החרדי הוא לקוח נאמן ולכן אנו שואפים להגדיל את מספר סניפי המהדרין בכל רחבי הארץ ומספרם נמצא תמיד בצמיחה", אומרת מנהלת השיווק של הרשת הגב' מילי דרור-אקשלמה.

 

השארת תגובה