ראש אגף התנועה ירון בארי פורש מהמשטרה

ניצב ירון בארי, ראש אגף התנועה פנה בבקשה למפכ"ל לסיים את תפקידו ולפרוש בנובמבר 2016, השניים סיכמו כי עד לסיום תפקידו ישלים ניצב בארי את השינוי אותו הוא מוביל במערך התנועה

ירון בארי במרכז. צילום:ויקיפדיה
ירון בארי במרכז. צילום:ויקיפדיה

ניצב ירון בארי פנה בבקשה למפכ״ל המשטרה לסיים את תפקידו כראש אגף התנועה ולפרוש ממשטרת ישראל בנובמבר 2016, לאחר שירות של 35 שנה במערכת הביטחון.

השניים סיכמו כי עד לסיום תפקידו ישלים ניצב בארי את השינוי אותו הוא מוביל במערך התנועה הכולל חיזוק משמעותי של מערכי התנועה ברמת המחוזות. המבנה החדש יביא לחיזוק והעצמה של מערך התנועה, בין היתר גם בתוספת תקנים במהלך השנים הקרובות, מהלך שכבר אושר על ידי המפכ״ל והשר לביטחון פנים גלעד ארדן.

ניצב בארי (54) מסיים 4 שנים של שירות במשטרת ישראל, כר׳ אגף משאבי אנוש ולאחר מכן כראש אגף התנועה ומסיים כאמור 35 שנים בשירות בטחוני, בצה״ל ובמשטרה. בתפקידו האחרון בצה״ל שירת בארי כרח״ט כח אדם בזרוע היבשה (תא״ל מיל.) ומיד לאחר מכן עבר למשטרת ישראל קודם לדרגת ניצב ומונה, כאמור, לראש אמ״ש במשטרה.  בעבר נקשר שמו בפרשת פישר, אולם המפכ"ל אלשיך זיכה אותו בדין משמעתי

המפכ״ל הודה לבארי על תרומתו הרבה למשטרת ישראל בכלל ועל המהלכים המשמעותיים שהובלו על ידו לחיזוק מחדש של מערך התנועה ובלימת המגמה השלילית שהסתמנה בתחום תאונות הדרכים בשנים האחרונות.

השארת תגובה