משחק הכסאות: ח"כ מייקל אורן מונה לסגן שר

אחרי מינויים של שר האוצר כחלון לשר הכלכלה והשר זאב אלקין לשר לאיכות הסביבה – בנוסף לתפקידם – נמשך סבב המינויים בממשלה • ח"כ מייקל אורן מונה לסגן שר במשרד רוה"מ • מינויו של איוב קרא לשר לשר לשתפ"א בוטל ברגע האחרון

מייקל אורן. צילום: פייסבוק
מייקל אורן. צילום: פייסבוק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

סבב בתיקים בממשלה נמשך: אחרי שבישיבתה השבועית האחרונה של הממשלה מונה שר האוצר משה כחלון לתפקיד שר הכלכלה בנוסף לתפקידו באוצר ואילו השר לענייני ירושלים זאב אלקין מונה לשר לאיכות הסביבה, נמשך סבב המינויים.

הערב החליטו ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר האוצר משה כחלון על מינויו של חבר הכנסת מייקל אורן (כולנו) לתפקיד סגן שר במשרד ראש הממשלה ואילו מי שמכהן בתפקיד זה ח"כ ירון מזוז יעבור לכהן כסגן שר במשרד לאיכות הסביבה יחד עם השר זאב אלקין שמינויו לתפקיד השר אושר בדקות האחרונות במליאת הכנסת.

ובתוך כך בכירים בליכוד שבים ודורשים מראש הממשלה בנימין נתניהו לאייש את התיקים המוחזקים בידו ולמנות את מספר השרים המגיעים לליכוד על פי ההסכמים הקואליציוניים. ממידע שהגיע לידי 'כל הזמן' עולה כי אמש היה זה ח"כ איוב קרא שכמעט ומונה לשר לשיתוף פעולה אזורי משרד בו הוא מכהן כסגן שר ואילו השר צחי הנגבי ימונה לתפקיד השר לענייני ירושלים אותו מחזיק אלקין אלא שההבנות בוטלו ואלקין סירב להעביר לידי הנגבי את המשרד לענייני ירושלים וקידומו של קרא בעת שהנגבי נותר ללא כל תפקיד משמעותי אינו אפשרי.

השארת תגובה