הליכוד תוקף: "בנט לא בנגמ"ש נאבק לשמר הגמוניית השמאל"

בליכוד משיבים אש לבנט, שאמר כי נתניהו יורה בתוך הנגמ"ש ואומרים: "בנט כבר מזמן לא בתוך הנגמ"ש. יחד עם האח לפיד הוא כל הזמן חופר מנהרות מתחת לשלטון הליכוד." • לדבריהם הוא עושה זאת לקבל כותרות ב"ידיעות" • במקביל אומר כחלון: "להוציא דחוף מאוד את הממשלה לחופש לפני אישפוז"

נפתלי בנט ונתניהו. צילום: לע"מ
נפתלי בנט ונתניהו. צילום: לע"מ
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הירי בנגמ"ש נמשך: הקרב בין הליכוד והבית היהודי, שהתחדש אתמול בישיבת הממשלה, סביב תאגיד השידור הציבורי החדש, נמשך, והצדדים ממשיכים בחילופי אש.

אחרי התגובה התוקפנית של הבית היהודי כי נתניהו יורה בתוך הנגמ"ש, אומרים בליכוד בתגובה: "בנט בפאניקה כי הוא יודע את האמת. מי שנבחר בקולות הימין משמר את מורשתו של דרוויש בבתי הספר של ילדי ישראל ונאבק בכל דרך לשמר את ההגמוניה של השמאל בתקשורת.

"בנט כבר מזמן לא בתוך הנגמ"ש. יחד עם האח לפיד הוא כל הזמן חופר מנהרות מתחת לשלטון הליכוד."

בליכוד מוסיפים ותוקפים: "מי שהתגייס לטובת האינטרסים של נוני מוזס לסגור את "ישראל היום" כדי לזכות בעוד כותרת מחמיאה ב"ידיעות" ועוד ליטוף ב-Ynet, אינו דואג לתקשורת חופשית".

כזכור הבוקר אמרו בבית היהודי: "נתניהו שוב יורה בתוך הנגמ״ש, כמו שירה בנגמ"ש כשהצביע בעד ההתנתקות והריסת גוש קטיף, כמו שירה בנגמש כששחרר הכי הרבה מחבלים בתולדות המדינה, כשהקפיא בניה, כשנכנע לחמאס וכמו כשהכריז על הקמת פלסטין בבר אילן, וכאשר הוא סופר כיפות של כתבים דתיים בתקשורת".

בבית היהודי המשיכו וטענו: ביבי מתזמן את הריבים עם בנט, בכדי להכניס את הרצוג למפלגה, "הכי מגוחך, שהוא יורה בנגמ"ש כדי להכניס לתוכו את בוז'י, שפיר, מיכאלי ויוסי יונה". במפלגה הדתית המשיכו, "רגע לפני הבחירות הוא תמיד מתחנף לציבור הימני והדתי -"היכנסו מתחת לאלונקה" -, ודקה אחרי הבחירות הוא זורק אותם ובז להם. נגמרו ימי ילדי הכאפות".

ובתוך כך, שר האוצר משה כחלון, יוצא נגד הצדדים הניצים ובראיון לגל"צ אמר: "צריך להוציא את הממשלה הזו לחופש. להוציא אותם דחוף מאוד לחופש, לפני אשפוז. את כל הממשלה".

 

השארת תגובה