חילצו את ילדיה מהרכב וגילו כי רישיונה נפסל

שוטרים הוזעקו למקרה שכיחת ילדים ברכב במרכז קניות בכרמיאל, הילדים חולצו בשלום, האם אותרה כשהיא שוהה באחת מהחניות באזור • במהלך תשאול האם התברר- כי רישיונה נפסל כבר לפני שנתיים

ילדים במושב בטיחות צילום: ויקיפדיה (אילוסטרציה)
ילדים במושב בטיחות צילום: ויקיפדיה (אילוסטרציה)

שוב מקרה שכיחת ילדים ברכב: שוטרים הוזעקו אחר הצהריים (ראשון) למרכז קניות בכרמיאל, לאחר שהתקבל דיווח על שני תינוקות ברכב נעול, השוטרים חילצו את התינוקות, האם נלקחה לחקירה.

שוטרי משטרת ישראל הוזעקו למרכז קניות, לאחר שהתקבל דיווח על שני תינוקות ברכב שחלונותיו סגורים ללא השגחה. השוטרים שהוזעקו למקום גילו כי דלת הרכב לא נעולה, והוציאו את הילדים מהרכב לידי כוחות מד"א שבדקו את התינוקות, תאומים כבני שנתיים, שלא נזקקו לטיפול רפואי.

האם, בשנות הארבעים לחייה, אותרה בחנות סמוכה, ולדברי הסובבים שהתה שם במשך כ-40 דקות. השוטרים תשאלו את האם על הילדים שנשארו ברכב, להפתעתם התברר, האם פסולה לנהיגה משנת 2014. בעקבות כך, עוכבה האם לחקירה בתחנת המשטרה.

במשטרת ישראל מזהירים, "השארת ילדים קטנים ברכב ללא השגחה מהווה עבירה פלילית של סיכון חיים של קטין או חסר ישע. השארת תינוקות או ילדים קטנים ברכב, מסוכנת מאד בשל חוסר היכולת של גופם של התינוקות לווסת הטמפרטורה בעוד שהטמפרטורה ברכב בחודשי הקיץ עולה במהירות. מתחילת הקיץ קיפחו את חייהם מספר תינוקות וילדים קטנים לאחר שהושארו על ידי הוריהם ברכבים חונים".

השארת תגובה