ח"כ חנין זועבי נעצרה ונאזקה בהפגנה פרו-פלסטינית

חברת הכנסת הישראלית חנין זועבי נאזקה במהלך הפגנה פרו-פלסטינית שנערכה אמש בחיפה, בעקבות הפרת סדר ואי ציות לשוטרים ■ שר החוץ אביגדור ליברמן: "נקווה שבקדנציה הבאה בג"ץ לא ייתן לזועבי להתמודד"

הפרות סדר. צילום: משטרת ישראל
הפרות סדר. צילום: משטרת ישראל
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

ח"כ חנין זועבי נעצרה אמש במהלך הפגנה פרו-פלסטינית שנערכה בחיפה ונאזקה בעקבות הפרת סדר ועימותים עם שוטרים. אמש (שבת) נערכו הפגנות נגד המבצע בעזה במספר מוקדים ברחבי הארץ. המפגינים קראו לסיים את המבצע ברצועת עזה ו"להפסיק להרוג חפים מפשע". בהפגנה שהתקיימה בכיכר הבימה בתל אביב נעצרו 8 מפגינים בגין הפרת סדר ואי ציות לשוטרים. בהפגנה שהתקיימה בחיפה נעצרו 5 מפגינים בגין הפרות סדר.

זועבי, שהשתתפה כאמור בהפגנה שנערכה בחיפה, נאזקה עקב הפרות סדר ושוחררה רק בהתערבות של מפקד המחוז. לאחרונה, זועבי מרבה להתבטאות בחריפות ובפופוליסטיות בגנות ישראל וכוחות הביטחון.

ההפגנה בחיפה
ההפגנה בחיפה. צילום: חטיבת דובר המשטרה

בעקבות הדברים אמר שר החוץ אביגדור ליברמן: "ח"כ חנין זועבי אמרה היום בראיון לאל ג'זירה כי 'בישראל רוצים מערכה קצרה, העורף הישראלי לא יכול לסבול עימות ממושך… ישראל חוששת מפעולה קרקעית…ההתנגדות  (הפלסטינית) לא נכנעת'.

ליברמן הוסיף כי "דובר חמאס, בהודעה רשמית, שיבח את חברת הכנסת זועבי ואמר כי "היא אישה פלסטינית המלאה בפטריוטיות" וייחל "שחלק מהפוליטיקאים הפלסטינים הרשמיים ייקחו ממנה דוגמא".

על הדברים אמר ליברמן כי "כמו לפני מערכת הבחירות הקודמת, גם בפעם הבאה "ישראל ביתנו" תפנה לועדת הבחירות המרכזית על מנת לפסול מהתמודדות לכנסת את מפלגת הבוגדים של בל"ד, שהוציאה מתוכה את עזמי בשארה וחנין זועבי, ואנו מקווים שהפעם בג"צ יזכור את הדברים הללו של זועבי, יקבל את ההחלטה הנכונה ולא ישנה שוב את החלטת וועדת הבחירות המרכזית שלא לתת לאנשים הללו, שהם במוצהר אויבי ישראל, להיות חברים בכנסת ישראל". כתב ליברמן.

צילום: חטיבת דובר המשטרה
צילום: חטיבת דובר המשטרה
השארת תגובה