ישוחרר למעצר בית? הצהרת תובע נגד הרב ברלנד

בבית משפט השלום בראשל"צ מתקיים כעת דיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו של הרב אליעזר ברלנד  • המשטרה הגישה נגד הרב הצהרת תובע והודיעה כי תגיש כתב אישום בימים הקרובים  • הרב ישוחרר ככה"נ לחלופת מעצר וכעת דנים על זהות המפקחים

הרב ברלנד בבית המשפט
הרב ברלנד בבית המשפט
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

פרשת הרב ברלנד: בבית משפט השלום בראשון לציון מתקיים כעת הדיון בעניינו של מנהיג קהילת שובו בנים הרב אליעזר ברלנד. המשטרה הגישה נגדו הצהרת תובע.

בדיון כעת מבקשת המשטרה להאריך שוב את מעצרו של הרב ברלנד, וכאמור הגישה נגדו הצהרת תובע בעבירות המיוחסות לו. המשטרה הודיעה כי תגיש כתב אישום נגדו בימים הקרובים.

במהלך הדיון ביקשה השופטת מכל הנוכחים לצאת מהאולם, ובמשך שעה ארוכה דנה בנושא בנוכחות המשטרה, הרב ועורכת דינו בלבד. ככל הנראה הרב ישוחרר לחלופת מעצר, וכעת דנים בבית המשפט על זהות המפקחים שישמרו על הרב ברלנד.

גם היום מאות מחסידיו של הרב ברלנד, הגיעו אל בית המשפט בראשל"צ והם מוחים על מעצרו של רבם. אלא שאחרי כמה שעות הורה הרב ברלנד לחסידיו להתפזר והם עזבו את המקום.

כזכור, אמש האריכה שופטת בית משפט המחוזי מרכז בלוד, את מעצרו של הרב ברלנד ביממה נוספת עד היום בשעה 14:00, זאת לאחר שבית משפט השלום קבע שלשום לשחרר את הרב למעצר בית, אך עיכב את ביצוע ההחלטה לבקשת המשטרה.

 

השארת תגובה