פתח תקווה: משגיחים גם בערב, שישי ומוצ"ש

שדרוג נוסף במערך הכשרות בפתח תקווה – הנהלת המועצה הדתית נענתה לבקשת רב העיר הרב מיכה הלוי, והוסיפה תקנים למשגיחי כשרות, שיעבדו גם בשעות הערב, ימי שישי ומוצאי שבתות. השבוע התקיים כנס למשגיחי הכשרות בעיר

IMG-20160720-WA0054
IMG-20160720-WA0054
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

שדרוג נוסף במערכת הכשרות בפתח תקווה: הנהלת המועצה הדתית נענתה לבקשתו של רב העיר הרב מיכה הלוי  והוסיפה תקנים של מפקחי כשרות שיעבדו במשמרות ערב, ימי שישי ומוצ"ש  ויקיימו סיורים וביקורות כשרות באותן שעות שעד היום היו בדרך כלל נטולות פיקוח והשגחה.

ביום רביעי האחרון כינס רב העיר את משגיחי הכשרות הפועלים ברחבי פ"ת לכינוס מיוחד במרכז הקהילתי "מאור יהודה". את הכנס פתח הרב אליהו גינת בעל האכסניה בדברי שבח לרב העיר על פועלו הרב בכשרות למען תושבי העיר וברך את המשגיחים, העומדים על משמר הכשרות.

הרב ינון אמרוסי אשר הנחה את הכינוס בטוב טעם והרה"ג אברהם שטרית הרחיבו להסביר את החשיבות הגדולה בעבודת הפיקוח בעיר וציינו זאת ע"י מספר דוגמאות מעבודתם היומיומית בתחום הכשרות.

הרב הראשי פתח בשיעור עיוני הלכה למעשה בנושא בישולי גויים, ולאחריו התייחס לחשיבות ההלכתית הרבה בקיומו של פיקוח רציף שאיננו משאיר "חלונות זמן" בהן בעל העסק יודע מראש כי איננו צפוי לביקור מצד משגיח או מפקח כשרות.

השארת תגובה