6 דברים שלא ידעתם על נפלאות משקה האלוורה

הוא אחראי על התוצאה של עור מתוח וזוהר, הוא מאיץ את קצב חילוף החומרים, מסייע בהשגת התצרוכת היומית של הנוזלים גם לאלו שלא מרבים לשתות מים, הוא משפר את מערכת העיכול וספיגת המזון והוא גם מחזק את המערכת החיסונית ♦ מי הוא והיכן ניתן להשיגו?

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

לחץ יום יומי ותזונה לא מאוזנת, עלולים לגרום למערכת העיכול שלנו התמודדות עם אתגרים קשים מדי יום, העלולים לגרום לתוצאות לא נעימות, כמו: הרגשת כבדות במהלך הארוחות או אחריהן, אי נוחות, צרבת ואפילו כאבים שעלולים להוות סימנים לבעיות עיכול. משקה צמח האלוורה- הינו הפתרון הטבעי לתמיכה והרגעה של מערכת העיכול. אך מערכת העיכול היא לא הזוכה היחידה בשתיית משקה אלוורה, אם כי הוא נתפס כ "משקה פלא" של ממש, שלא הרבה מכירים ביתרונותיו. מיטל עזר, תזונאית קלינית וספורט חברת הרבלייף ישראל' מייעצת ומונה את היתרונות של משקה האלוורה שבוודאי לא שמעתם עליהם:

ירידה במשקל תוספת של מיץ אלוורה לתפריט היומי לצד תפריט מאוזן ובריא, יכול להאיץ את קצב חילוף החומרים. שוט אחד ביום – ואתם במגמת בירידה.

מרווה – מיץ האלוורה מסייע בהשגת התצרוכת היומית שהגוף זקוק לה ביום- בין ליטר וחצי לשניים ביום. מומלץ בעיקר לאלו שלא מרבים לשתות במהלך היום ונוטים להתייבשות ולעצירויות.

סיוע במערכת העיכול –  בשגרת חיים שבה הכל מיידי- כאן ועכשיו, אנשים מדלגים על ארוחות, נמצאים בישיבה רוב שעות היממה וסובלים מעצירות כרונית. מיץ האלוורה יכול לסייע להיפטר מתופעת מטרידה זו.

מסייע בספיגת מזון במערכת העיכול– ישנם מחקרים המציגים שיפור בעיכול וספיגת המזון ותמיכה באוכלוסיית חיידקים ידידותיים במעי.

מניעת מחלות – שתיית כוס אחת ביום של מיץ אלוורה, תורמת לחיזוק מערכת החיסון

מסייע לעור יפה וזוהר – עור מתוח וזוהר לא נהיה כזה רק דרך סרומים ומסכות יופי, אלא קודם כל מבפנים. מאחר ובמיץ האלוורה יש את מכלול הרכיבים שהעור זקוק להם הכוללים ויטמינים ומינרליים, הוא השלב הראשוני לעור טוב ובריא.

תרכיז אלוורה לשתייה של הרבלייף  ממצה מ״צמח חיי הנצח״ (כך כונה על ידי המצרים) את כל התכונות החיוביות שלו ומביא אותו אל הצרכן בגרסה בריאה, טעימה ונוחה לשתיה. התרכיז מגיע בשני טעמים נפלאים – מנגו או טבעי ומסייע לניקוי פנימי, מרגיע את הקיבה ומערכת העיכול,  מסייע להגיע לתצרוכת נוזלים יומית של שניים עד שניים וחצי ליטר ליום.

ניתן להשיג:

water splash in a glassמשקה אלוורה מחיר לצרכן 229 שח של חברת הרבלייף. צילום-יחצ חול (1)

השארת תגובה