תשכחו מקמטים בפנים: הפתרון שלך לסימני הזמן

90% מסימני הזדקנות העור כמו קמטים, כתמים וריפיון מקורם בקרינת השמש ♦ רכיב RENOVAGE המהפכני ששולב במוצרי סדרת אייג' קונטרול החדשה של ד"ר פישר, עוזר לנו לטפל בכל המכלול ♦ קבלו טיפים לטיפוח העור שיסייעו לכן להתמודד עם עשרת סימני הזמן 

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הלחות בישראל, ימי החמסין, האבק, פוגעים בעורנו וגורמים לו לאבד לחות ולאגור קומודונים (נקודות שחורות). עד היום, נאלצנו לעמוד מול מדפי הקוסמטיקה ולבחור במה נרצה למקד את הטיפול: בקמטים, בכתמים, בהזנת העור וכו'. מעכשיו לא תצטרכי להתלבט, פתרון אחד לכל הבעיות נמצא בצנצנת הזהב של ד"ר פישר. מורלי כרצנר מנהלת ההדרכה בתשלובת ד"ר פישר מעניקה לכן מספר טיפים שיסייעו לכן להתמודד עם עשרת סימני הזמן במסגרת השקת סדרת אייג' קונטרול:

שמרי על ניקיון עור הפנים לפחות פעמיים ביום באופן יסודי

נקי את עורך בחלב פנים לפתיחת נקבוביות וסיימי במי פנים או בתרחיץ 2 ב-1 העושים את שתי הפעולות יחד. פעם בשבוע מומלץ להשתמש גם בג'ל גרגרים או במסכת פילינג לניקוי יסודי ועמוק ולהסרת תאים מתים, זאת על מנת שהקרם יחדור טוב יותר לעור.

שמרי על פניך באופן שוטף ויומיומי 

מרחי קרם יום וקרם עיניים המכילים הגנה גבוהה ורחבה מן השמש 30spf  לפחות והגנה מקיפה מקרינת  -uvaלהגנה מנזקי השמש הידועה כגורמת מספר אחת בהזדקנות המוקדמת של העור.

הימנעי מנזקי סביבה ואקלים

הימנעי מחשיפה ממושכת לשמש בשעות החמות בין עשר בבוקר לארבע אחרי הצהרים. מקומות ממוזגים מגבירים את יובש העור לכן לעור יבש מומלץ להוסיף גם בקיץ שימוש של מסכת לחות לפני השינה.(מסיכת לחות מסדרת TRIMOIST) ולכל סוגי העור להשתמש בקרמים המכילים רכיבים המגבירים את ספיגת הלחות בעור כגון: AQUAXYL הקומפלקס האנטי אוקסידנטים הייחודי וויטמין E תמצית תה ירוק ושמן זרעי ענבים יסייעו לך לשמור על העור מפני סביבה ואקלים.

מומלץ שלא לצאת מהבית ללא קרם הגנה מהשמש

השתמשי אך ורק בקרם המכיל הגנה גבוהה (SPF30 ומעלה ) ורחבה (המכיל הגנה גם מפני קרני UVAוגם UVB )מפני השמש.70% מנזקי השמש נגרמים בחיי היומיום ולא בים ובבריכה. וכמובן שיש לזכור לשתות הרבה מים במהלך כל שעות היממה .מזג האוויר השרבי  והחם גורם לאיבוד נוזלים גם מבלי שנרגיש.חבשי כובע והרכיבי משקפי שמש המגנים מקרינתUV  .

הקפידי לשמור ולהימנע ממכלול סימני הזמן

סדרת אייג קונטרול של ד"ר פישר מכילה מרכיב פעיל ייחודי בשם RENOVAGE היחיד שמטפל בהארכת חיי התא בעזרתו תמצאי פתרון ל-10 סימני הזמן וביניהם: קמטים וקמטוטים,כתמים,רפיון עור,אדמומיות, נקבוביות מוגדלות,יובש עור, מראה עייף וחסר זוהר, חיספוס, חוסר גמישות, וגוון לא אחיד.

הקפידי לשמור על לחות העור

נשים בוגרות בעלות עור יבש,בנוסף על קרם יום מסדרת אייג קונטרול, מומלץ להוסיף שימוש בסרום לפני מריחת הקרם על מנת  להגביר את ספיגת הלחות בעור. סרום שמנים מסדרת אייג' קונטרול המכיל 4 שמנים טהורים: שמן רוז היפ,שמן כותנה, שמן זית ושמן שקדים לריכוך והזנת העור. בקרם לילה המכיל aquaxyl ללחות אידיאלית וחמאת שיאה, שמן כותנה, שמן שקדים ושמן זית.

נשים  בוגרות  בעלות עור שמן ואלו הנוטות להזעה בפנים בקיץ, מומלץ להשתמש בקרמים קלילים ללא שומן (OIL FREE) המכילים מרכיבי לחות רבים ואנטיאוקסידנטים (ללחימה ברדיקלים חופשיים).

חדש: סדרת GenesisAge Control

סדרת חדשנית המשלבת טכנולוגיית אנטי-אייג'ינג מתקדמת המסייעת בטיפול ובלחימה בעשרת סימני הזמן יחד עם הגנה גבוהה, רחבה ומוגברת במיוחד מהשמש

ד"ר פישר משיקה את סדרת Genesis – Age Control, סדרה חדשנית פרי פיתוח מעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר, המשלבת טכנולוגיית אנטי-אייג'ינג מתקדמת, הגנה גבוהה, רחבה ומוגברת במיוחד מקרניUVB  SPF 30 ומקרני UVA יחד עם קומפלקס חדשני וייחודי המסייע בטיפול בעשרת סימני הזמן הפוגעים בעור.

סדרת Genesis – Age Control פותחה מתוך תפיסת האנטי אייג'ינג של ד"ר פישר: הקפדה על אורח חיים נכון, תזונה נכונה, נטילת תוספי תזונה מתאימים לפי הצורך, פעילות גופנית, סגנון חיים רגוע ושימוש יומיומי בתכשירים להגנה משמש – כל אלה יחד מאפשרים לשמור על מראה בריא וצעיר יותר לאורך זמן.

בסדרת  Genesis – Age Control ארבעה מוצרים: קרם יום משקם ומגן, קרם לילה משקם, סרום שמנים משקם מרוכז וקרם עיניים למראה מואר. הסדרה פותחה כך ששימוש משולב במוצרים השונים יביא לתוצאות מרביות. מוצרי הסדרה הינם בעלי מרקם קליל ואוורירי, נמרחים ונספגים בקלות ובמהירות.

הסדרה משלבת טכנולוגיה דרמו-קוסמטית וידע מדעי ורפואי, ומציעה פתרונות מתקדמים וחדשניים ביותר להאטת הזדקנות העור, תוך שימוש בפורמולות ייחודיות ובמרכיבים מהמתקדמים והבטוחים ביותר:

RENOVAGE: רכיב חדשני המוגן בפטנט, המאריך את חיי התא ומשפר את המטבוליזם התאי. מתמקד במרכיבי התא המבטיחים תוחלת חיים ארוכה יותר למראה עור בריא וצעיר יותר, ויוצר סביבת תנאים האופטימאליים בדרמיס ובאפידרמיס המייצרים אפקטים נראים לעין על פני העור. בכך הוא מסייע בטיפול ולחימה ב- 10 סימני הזמן הפוגעים בעור והבאים לידי ביטוי בקרב נשים בגילאי 50+: קמטים וקמטוטים, רפיון עור, יובש עור, חספוס, חוסר גמישות, כתמים, מראה עייף וחסר זוהר, נקבוביות מוגדלות, גוון לא אחיד ואדמומיות. רכיב ה- renovage נבדק מדעית במעבדות מחקר בצרפת ונמצא כי כעבור חודש בלבד של שימוש במוצר חל שיפור משמעותי ונראה לעין: העור מוצק וגמיש יותר, חלה הפחתה בכתמי העור, העור חלק ואחיד יותר ומועשר בלחות.

Aquaxyl: רכיב המעניק לחות אידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות ולשמור על מאזן הלחות הטבעי בעור.

קרם היום של סדרת Genesis – Ag5124e Control מכיל הגנה גבוהה ורחבה מקרינת השמש (UVA ו- UVB), עם SPF30, וקומפלקס נוגדי חמצון רבי עוצמה לטיפול והאטת הזדקנות העור.

כמו כן, מכילים קרם היום וקרם העיניים אבקה מחזירת אור המסייעת בטשטוש אופטי מיידי של קמטים וקמטוטים ומעניקה לעור מראה בריא וזוהר; ויטמין A ופרו-ויטמין B5 להזנה ושמירה על גמישות וחוזק העור. הסדרה מכילה קומפלקס אנטי-אוקסידנטים לנטרול רדיקלים חופשיים ומניעת נזקי סביבה ואקלים.

הסדרה כוללת ארבע תכשירים: 

קרם יום משקם הלוחם בזמן להגנה גבוה ורחבה מקרינת UVB SPF30ומקרינת UVA ,למיצוק, טשטוש ומניעת קמטים.

קרם לילה משקם המכיל את הרכיב Aquaxyl המעניק לחות אידיאלית ומסייע בשיפור יכולתו הטבעית של העור לספוג ולאגור לחות. שילוב עשיר של 4 מרכיבי הזנה ולחות: חמאת שיאה, שמן כותנה, שמן שקדים ושמן זית לריכוך והזנת העור.

סרום שמנים משקם מרוכז ועוצמתי להזנה אינטנסיבית, מיצוק עור הפנים וטשטוש קמטים. הסרום מכיל שילוב של 4 שמנים טהורים: שמן רוז היפ, שמן שקדים, שמן כותנה ושמן זית לריכוך הזנה לשמירה על חיוניות העור; וכן מכיל גם ויטמין E ושמן זרעי ענבים לנטרול רדיקלים חופשיים וסיוע במניעת נזקי סביבה ואקלים וויטמין A  להזנה ושמירה על גמישות וחוזק העור.  004

קרם עיניים למראה מואר המסייע בטשטוש כהויות, צמצום נפיחויות (שקיות) סביב העיניים, צמצום מראה הקמטים ומיצוק אזור העיניים והעפעפיים, למניעת קמטים וכתמים עתידיים סביב העיניים,  למראה עיניים מואר וחלק. קרם העיניים מכיל רכיב מתקדם וייעודי לאיזור העיניים הרגיש: BeautifeyeTM. רכיב זה מסייע במיצוק העור באיזור העיניים ובעפעפיים, בטשטוש קמטים האופייניים לאזור זה ובצמצום עיגולים כהים סביב העיניים.

הסדרה עומדת בתקנים המחמירים ביותר של התקינה האירופאית, נבדקה דרמטולוגית ועברה בהצלחה את מבחן סנסטיב המחמיר לעור רגיש.

ייחודה של סדרת ג'נסיס מבית ד"ר פישר היא בשילוב שבין טיפול בפגעי הזמן ובמקביל מניעתם. כל קרמי היום בסדרת ג'נסיס כוללים מערכת מסנני קרינה מתקדמת להגנה מקרינת ה- UVA ומקרינת ה- UVB -30 SPF לפחות. קו ייחודי זה, הוא העומד מאחורי סדרת ג'נסיס כולה, הוא גם הקו שהוביל את פיתוח סדרת ג'נסיס Age Control החדשה, הכוללת הגנה רב ממדית מפני קרינת השמש.

מחיר: קרם יום 249 ₪ | קרם לילה 249 ₪ | סרום שמנים 269.9 ₪ | קרם עיניים 229.9

השארת תגובה