תורת חב"ד בסוכנות החלל

לרגל ג' תמוז: מזכ"ל אגודת חסידי חב"ד הרב אריאל למברג מסר שיעור בתורת האדמו"ר במשרדו של שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס • אקוניס: "בטוח אני כי ברכת הרבי והשפעתה של תורתו שחדרה כעת ללב סוכנות החלל הישראלית תיהיה לה השפעה חיובית בכל הקוסמוס"

אופיר אקוניס מארח את חב"ד
אופיר אקוניס מארח את חב"ד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

כן זה אמיתי: מחזה בלתי שיגרתי נצפה בתחילת השבוע בסוכנות החלל הישראלית. שר המדע והטכנולוגיה ואנשי סוכנות החלל ניצפו שעה ארוכה מתפלפלים בתורת חב"ד.

לרגל יום ג' בתמוז הוחלט לייסד בסוכנות החלל שיעור בתורתו של האדמו"ר מחב"ד, השיעור הראשון נפתח בחגיגיות בלשכת שר המדע הטכנולוגיה והחלל הנמצאת בלב סוכנות החלל הישראלית ובנוכחותו של שר המדע מר אופיר אקוניס. על השפעתו של השיעור ניתן ללמוד מדברים שכתב שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס: "חברים יקרים היה לי לעונג רב לייסד את השיעור ההיסטורי הראשון בתורת הרבי מלובביץ' שנקבע אי פעם בלשכת שר בישראל. היה שיעור מרתק בצורה יוצאת דופן ועל כך תודתנו לאגודת חב"ד בכלל ולידידי המנכ"ל הרב אריאל למברג בפרט. בטוח אני כי ברכת הרבי והשפעתה של תורתו שחדרה כעת ללב סוכנות החלל הישראלית תיהיה לה השפעה טובה וחיובית בכל הקוסמוס. השיעור הבא נקבע ליום חמישי כ"ב בתמוז. אני אהיה שם".

קרדיט תמונות: שימי קוטנר

השארת תגובה