בגלל הר הבית: ח"כ גליק קיבל שוב איומים על חייו

כשבוע וחצי אחר של הלל יפה אריאל הי"ד בני משפחת אריאל יעלו מחר להר הבית • ח"כ יהודה גליק הנמנה על ידידי המשפחה לא יעלה להר בשל האיסור שהטילה ועדת האתיקה אך למרות הכל קיבל איומים על חייו: "תראה את הדם זורם בכל מקום"

ח"כ יהודה גליק.על רקע הר הבית צילום: פייסבוק
ח"כ יהודה גליק.על רקע הר הבית צילום: פייסבוק
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

כשבוע וחצי אחר הרצח המזוויע בקריית ארבע של הלל יפה אריאל הי"ד בני משפחת אריאל יעלו מחר להר הבית יחד עם עוד קרובי משפחה וידידים אולם למרות בקשתם של בני המשפחה חבר אחד צפוי להיעדר.

חבר הכנסת יהודה גליק (הליכוד) הנמנה על נאמני הר הבית ומידידי המשפחה יאלץ לוותר על העלייה להר הבית בשל האיסור שהטילה ועדת האתיקה על חברי כנסת לעלות להר אולם ישתתף בטקס שיערכו המשפחה לפני העלייה להר אך למרות שגליק עצמו לא ייעלה יחד עם בני משפחת אריאל להר הבית שוב קיבל חבר הכנסת גליק איומים על חייו.

"אזהרה", נכתב בתגובה לאחד הפוסטים שפרסם גליק בעמוד שלו, "ביום שלישי בבוקר , יש לך דייט עם טקס מיוחד מאיתנו. אתה תראה הדם שלך ואת הדם של הילדים שלך זורמים על הקרקע" המאיים האלמוני הוסיף וכתב "קבוצה מאיתנו היו יורים בך וצוות נוסף יהיה בילדים שלך בחו"ל. העצה שלי היא לא להתקרב לחצרות מסגד אל-אקצה. תראה את הדם זורם בכל מקום שאתה בא, תיזהר".

בעקבות האיומים על חייו אמר הערב ח"כ יהודה גליק ל'כל הזמן' כי הודיע על כך לקצין הכנסת ולמשטרה לדבריו, "אין לי כל כוונה לשנות את מה שאני עוסק בו. אסור לנו לפחד מהאויבים שלנו אני כל הזמן מקבל איומים על חיי אך אין מה לעשות בשביל זה חזרנו לארץ. אמשיך לפעול למען השלום ולמען הר הבית למען הדברים בהם אני מאמין.

גליק אף אמר כי הוא מקווה שגורמי הביטחון בהם המשטרה ושירות הביטחון הכללי יעשו את המוטל עליהם וימצו את הדין עם אלו שמשגרים איומים על חייו.

השארת תגובה