גם לעודה נמאס מזועבי: "היא גורמת לנו נזק"

יו"ר הרשימה הערבית המשותפת נשמע אומר ביאוש לבכיר הכנסת, "תציע לי, איך אני יכול להתפטר ממנה?, היא רק גורמת לנו נזק" • עודה אף האשים את ליברמן, ללא השנוי בהגדלת אחוז החסימה, רוב הסיכויים שהיא לא הייתה בכנסת"

איימן עודה. צילום: פייסבוק
איימן עודה. צילום: פייסבוק

לא רק הימין, גם עודה רוצה להתפטר מחנין זועבי:  אחרי שרוב חברי סיעות הבית גינו את דבריה של חברת הכנסת, חנין זועבי, וחלקם אף מארגנים חרם נגדה בכל עת שתנאם, גם יו"ר מפלגתה, איימן עודה, מודה "היא גורמת לנו נזק".

בשיחה שערך יו"ר הרשימה הערבית המשותפת עם בכיר בכנסת, אמר עודה ביאוש "תציע לי, איך אני יכול להתפטר ממנה?, היא רק גורמת לנו נזק". עודה אף האשים את שר הביטחון, אביגדור ליברמן, כמי שאחראי לכך שזועבי בכנסת. "ללא השנוי שאתם היהודים עשיתם בהגדלת אחוז החסימה רוב הסיכויים שהיא לא הייתה בכנסת, העובדה שכל המפלגות הערביות התאחדו גרמה לכך שזועבי נכנסה לכנסת", האשים עודה.

כזכור, בעקבות נאומה של זועבי במליאת הכנסת, בו האשימה את חיילי שייטת 13 שפשטו על ספינת המרמרה "רוצחים", הותקפה זועבי על ידי רוב סיעות הבית. כשיו"ר הקואליציה אף מנסה לגבש תומכים לחוק השעיה שיפעל אך ורק נגד זועבי ויו"ר האופזיציה, יצחק בוז'י הרצוג מארגן שכל הח"כים יצאו ממליאת הכנסת עת זועבי תנאם.

תגובה אחת
  1. או,סוף סוף מישהו פה , נמאס מכל ההתנהגות הגועלית של הגברת
    זועבי. אני כל הזמן חוזרת ואומרת, לא יתכן שהגברת הזו תישאר בכנסת. להוציא אותה מהכנסת ומייד.

השארת תגובה