ביטן: "במקום שנרחיק את זועבי מהכנסת המחנ"צ מציע שנרחיק את עצמנו"

יו"ר הקואליציה תוקף את הצעת המחנה הציוני לצאת ממליאת הכנסת בכל פעם שחברת הכנסת חנין זועבי תנאם, "היוזמה לצאת מהמליאה כשזועבי נואמת משולה לאדם שחוטף אגרוף ומשיב במלחמת כריות" • הרצוג סירב לתמוך בחוק שידיח רק את זועבי

יו"ר הקואליציה חבר הכנסת דוד ביטן
יו"ר הקואליציה חבר הכנסת דוד ביטן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

הקואליציה תמשיך לקדם את חוק ההשעיה: יו"ר הקואליציה חבר הכנסת דוד ביטן (מהליכוד) הודיע היום (שישי) כי קידום חוק ההשעיה במתכונתו הנוכחית ימשך, זאת לאחר שהמחנה הציוני סירבו לתמוך בחוק השעיה רק נגד זועבי.

ביטן בהסכמת ראש הממשלה פנה למחנה הציוני ויש עתיד שיתמכו בחוק שידיח רק את חנין זועבי מהכנסת, בתמורה חוק ההשעיה יוקפא. בעקבות סירובו של  יו"ר האופוזיציה יצחק בוז'י הרצוג  לתמוך בהצעה, אומר ביטן: "במקום שנרחיק את זועבי מהכנסת המחנה הציוני מציע שנרחיק את עצמנו מהמליאה, זו בדיחה עצובה".

"הייתה הזדמנות פז להרחיק את זועבי אחת ולתמיד מהכנסת והמחנה הציוני מכשיל את המהלך. היוזמה לצאת מהמליאה בכל פעם שחנין זועבי נואמת משולה לאדם שחוטף אגרוף והוא משיב במלחמת כריות. במקום שנרחיק את זועבי מהכנסת הם מציעים שנרחיק את עצמנו מהמליאה, זו בדיחה עצובה", אמר ביטן.  כזכור, בימים האחרונים יוזמים חברי הכנסת הרצוג וכבל (מחנ"צ) כי בכל נאומיה של חה"כ זועבי יצאו כל חברי הכנסת מכל המפלגות מהמליאה.

השארת תגובה