יו"ר הרשימה המשותפת מגבה את זועבי

יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה מגבה את חברת מפלגתו שהאשימה את חיילי צה"ל כרוצחים • שר הביטחון: "חיילי צה״ל ימשיכו להילחם נגד מחבלים, כולל מחבלות ששטות בים והן חברות כנסת".

איימן עודה (צילום הכנסת)
איימן עודה (צילום הכנסת)

אחרי שמוקדם יותר היום (רביעי) האשימה חברת הכנסת חנין זועבי את חייל צה"ל שהשתלטו על ספינת המרמרה כרוצחים, ועוררה גל של ביקורת מצד פוליטיקאים ואף פניה של ראש הממשלה ליועץ המשפטי לבדוק את הדחתה, מגבה הערב יו"ר הרשימה המשותפת את זועבי.

בפוסט שפירסם בעמוד פייסבוק שלו, כותב יו״ר הרשימה המשותפת ח״כ איימן עודה: "אנחנו עומדים מאוחדים מול עוד גל של הסתה גזענית ואלימה שכוון ביממה האחרונה נגד חברות הכנסת חנין זועבי ועאידה תומא סלימאן. האלימות המילולית והצרחות הגזעניות והשוביניסטיות, שלולי המאבטחים נראה כי היו מגיעות עד לאלימות פיזית, היום במליאה הם עדות למדיניות השנאה והחורבן של הממשלה הזאת"

ראש הרשימה הוסיף: "שרת האנטי תרבות שקוראת על סמך מידע מוטעה לפטר את עאידה מראשות הוועדה לקידום מעמד האישה, (בעקבות סירובה לנהל דיון על חיילות צה"ל בוועידה ח.ב.) ונתניהו שביקש שילמדו את האפשרות להדחת חנין זועבי מהכנסת, הם חלק מאותו מסע דה-לגיטימציה שמטרתו גירוש הערבים מהמגרש הפוליטי ומחוץ לאזרחות. נמשיך להאבק נגד הגזענות, השנאה וההסתה בשביל לחיות בכבוד במולדתנו שאין לנו מולדת אחרת מלבדה".

בתוך כך, גם שר הביטחון אביגדור ליברמן מצטרף למגנים. הערב מסר ליברמן: "חיילי צה״ל ימשיכו להילחם נגד מחבלים בים, באוויר וביבשה -וזה כולל מחבלות ששטות בים והן חברות כנסת".

השארת תגובה