ילדי תימן: דרישה משר האוצר, "הקצה תקציבים"

חה"כ נורית קורן פנתה במהלך היום לשר האוצר משה כחלון, בדרישה להקצות תקציב מיוחד לגנזך המדינה לקראת חשיפת הפרוטוקולים והמסמכים מוועדות החקירה אשר חקרו את הפרשה שמעסיקה את המדינה • "ישראל כולה מזדהה עם כאב המשפחות"

תימנים בדרך למחנה בעדן
תימנים בדרך למחנה בעדן
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

יו"ר השדולה למען חקר האמת בפרשת ילדי תימן החטופים, חה"כ נורית קורן (הליכוד) פנתה במהלך היום לשר האוצר משה כחלון בדרישה להקצות תקציב מיוחד לגנזך המדינה, זאת לקראת חשיפת הפרוטוקולים והמסמכים מוועדות החקירה אשר חקרו את הפרשה.

במכתבה לשר האוצר כתבה חברת הכנסת קורן: "אבקשך להנחות את צוות משרדך, להקצות תקציב מיוחד ומשאבים נדרשים נוספים. כגון כוח אדם ואנשי מקצוע שיעמדו לרשות גנז המדינה וזו בכדי שיוכל לבצע בצורה מיטבית את מלאכת איסוף, מיון וסיווג מאות אלפי החומרים מוועדות החקירה השונות שחקרו את הפרשה על מדינת ישראל, ולהעמיד לרשות גנז המדינה את כל הכלים הנדרשים על מנת שזה יוכל לפעול במהירות וביעילות".

חברת הכנסת קורן הדגישה במכתבה, כי בעת הזו מדינת ישראל כולה מזדהה עם כאב המשפחות ומביעה את רצונה לחשיפת האמת בפרשה.

בסיום המכתב אותו שיגרה לשר האוצר כחלון כתבה חברת הכנסת קורן: "כמי שמובילה את המאבק, בכוונתי לסייע לגנזך ככל הנדרש, וזאת בכדי לשפוך אור על הפרשה הכואבת ולהביא מזור לכאבן של המשפחות שנמשך עשרות שנים".

השארת תגובה