באסל גטאס: "יולי, תודה שלא הזמנת אותי לחתונה"

אחרי שמחת הנישואין הנוצצת של יו"ר הכנסת אדלשטיין אליה לא הוזמנו אורן חזן וחברי בל"ד מגיב ח"כ באסל גטאס: "תודה שלא הזמנת אותי ואת חבריי למסיבת החתונה שלך, לא רוצה להתחכך עם אותו שבט שלרובו אין רף אנושיות הבסיסי"

ח"כ באסל גאטס. צילום: ערוץ הכנסת
ח"כ באסל גאטס. צילום: ערוץ הכנסת
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

אחרי שמחת הנישואין הנוצצת של יו"ר הכנסת אדלשטיין, אליה לא הוזמנו אורן חזן וחברי תנועת בל"ד, תוקף ח"כ באסל ראטס מבל"ד את אדלשטיין.

"תודה יואל אדלשטיין שלא הזמנת אותי ואת חברי מבל״ד למסיבת החתונה שלך", פותח גטאס את דבריו. "פתרת לי בעיה. כי אם היית מזמין אותי היית גורם לי מעט להתלבט. מצד אחד במישור האישי קשרים חברתיים קיימים תמיד למרות החילוקים הפוליטיים, מצד שני אני לא מרגיש שייך ולא רוצה להיות שייך לאותה מדורת שבט שהתכנסה סביב מסיבת חתונתך".

חבר הכנסת גטאס ממשיך, "פשוט אני גאה שלא רוצה להתחכך עם אותו שבט שלרובו אין את רף האנושיות הבסיסי ביותר להרגיש בכאב של האחר ובסבלו וגם לא בשמחתו". גטאס תקף את אדלשטיין שזה מה שהיה חשוב לו ביום החתונה, "ביום שמחתך יואל, ישראל החלה להוריד בהקצאת מי שתיה למליוני פלסטינים תחת כיבושה. במדורה הזאת יש מקום כפי שגילית לכולם גם ליהודים מהקצה השני של המפה הפוליטית, אבל לא לי ולא לחברי ואנחנו לא חיים בשום אשלייה של דו קיום, על כן טוב לנו שאנחנו לא שם"

גטאס שמבין שהפוסט נשמע בכייני למדי, תירץ את עצמו והסביר, "בכלל אני לא הייתי כותב על זה אם לא היית בוחר לבדל אותנו ולא להזמין את הח״כים של בל״ד וגם מייחצ״ן את זה, כלומר, הפכת את מסיבתך ושמחתך האישית לעניין פוליטי נמוך בכדי להשיג מספר נקודות בימין".

תגובה אחת
  1. גם אני שמח שלא הוזמנתי,ממש לא הייתי רוצה להיות במחיצתם
    של כל כך הרבה מושחתים.

השארת תגובה