החמאס מאשים: אייכלר הורה להרעיל את מי הפלסטינים

שר הבריאות לשעבר בממשלת החמאס מאשים: "רבנים קוראים להרעיל את מי השתייה של הפלסטינים בגדה המערבית", לצד הדברים צירף השר לשעבר את תמונתו של חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה • בלשכת אייכלר פנו לתקשורת הפלסטינית להבהיר שאין לח"כ שום קשר

חה"כ ישראל אייכלר. צילום: הכנסת
חה"כ ישראל אייכלר. צילום: הכנסת

אנטישמיות: שר הבריאות לשעבר בממשלת החמאס מאשים את ח"כ ישראל אייכלר, כמי שאחראי על הרעלת מי השתייה של הפלסטינים בגדה המערבית.

אתמול (שני) הוציאה הליגה הערבית גינוי לרב שלמה מלמד, "ראש מועצת הרבנים המתנחלים", בטענה כי הוא פסק שלמתנחלים מותר להרעיל את מי השתייה של הפלסטינים. (יש לציין שלא רק שאין פסק כזה, גם אין רב בשם הזה. ח.ב.)

לגינוי הצטרף גם שר הבריאות לשעבר בממשלת חמאס, ד"ר באסעם נעים. בחשבון הטוויטר שלו כתב נעים, "הרב הישראלי הזה קורא להרעיל את המים בגדה המערבית בכדי להיפטר מהפלשתינים הגרים שם". לצד הדברים, צירף השר לשעבר תמונה של חבר הכנסת ישראל אייכלר מיהדות התורה.

בלשכתו של ח"כ אייכלר נלחצו מהדברים ופנו לתקשורת הפלסטינית ולשר הבריאות הפלסטיני, בכדי להבהיר "אין לח"כ שום קשר למים מורעלים או להוראות דומות". ככל הנראה, גם נעים יודע שאין קשר בין אייכלר להאשמות הללו, והוא עשה שימוש בתמונה רק בגלל שאייכלר בעל הדרת פנים חסידית.

השארת תגובה