המשתתפות בתחרות הדיאטה: "זה פשוט עובד לנו"

שלוש משתתפות תוכנית הדיאטה של "בשבילך" ואתר "כל הזמן" חלקו את חוויותיהן וסיכמו: ממשיכים לרוטס ♦ אחת המשתתפות: "ביקשתי להשתתף בתחרות והיום חודש אחרי אני מגלה לתדהמתי שמדובר בעצם באורח חיים ולא בתחרות"

לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

שלוש נשים חביבות יצאו לפני כחודש לתהליך דיאטטי שפיתחה חברת תוספי התזונה 'רוטס' באמצעות כמוסות "בשבילך" ובשיתוף ד"ר רינה גרנות בתהליך תמיכה וסיוע בהתאמה אישית לכל משתתפת. בערב חג השבועות נפגשו שלוש השנים לפגישת סנכרון חודשית שנערכה ברחוב האדמו"ר מליובאוויטש שכונת רמת שלמה בירושלים, יחד עם ד"ר גרנות ומנכ"ל חברת 'רוטס' אורן שניאורסון. "כשהגעתי לרחוב מלובביץ בירושלים הרגשתי שסגרתי סוג של מעגל", אורן שניאורסון מתרגש לגלות כי שם משפחתו ושם הרחוב חופפים.

שלוש הנשים נבחרו מתוך עשרות שהציעו להשתתף בתחרות הירידה במשקל שהציעה חברת רוטס לגולשות אתר 'כל הזמן'. רוטס פיתחה את כמוסות "בשבילך" – תוסף תזונה המעניק תחושת שובע ומתאים להליך דיאטטי – וד"ר רינה גרנות, תזונאית בכירה, פיתחה עבור הנשים תוכנית דיאטה שמבוססת על כמוסות "בשבילך".

שלוש הנשים סיפרו את חוויותיהן מהליך הדיאטה וחשפו את נתוני הירידה שלהן במשקל: את הירידה הגדולה ביותר במשקלה הציגה נילי ג'יקוב, שדיווחה על 7 ק"ג שהשילה בחודש האחרון. חיה רוזן ירדה 6.5 ק"ג, ומימי כהן דיווחה על ירידה של 2 ק"ג. הנתונים, הודו כל הנשים, מעודדים אותן להמשיך לרוטס הלאה עם הדיאטה.

לדבריה של חיה רוזן אחת המשתתפות, "ביקשתי להשתתף בתחרות, והיום חודש אחרי אני מגלה לתדהמתי שמדובר בעצם באורח חיים ולא בתחרות, ועל כך אני רוצה להודות, במיוחד לד"ר רינה גרנות שזמינה לנו 24 שעות כל השבוע. בנוסף הדגישה חיה כי "מלבד לשינוי באורח החיים אני מרגישה שהכמוסות "עושות את העבודה!!" כלומר גם גורמות לתחושת שובע ובגללן אני אוכלת הרבה פחות וגם מסייעות לירידה במשקל בזכות מרכיבי הפורמולה".

לאחר שהנשים פירטו את התוצאות המבורכות של הדיאטה שהן עוברות בשיתוף כמוסות "בשבילך" של 'רוטס', מנכ"ל החברה אורן שניאורסון העניק להן שי אישי וחבילת מוצרים ותוספי תזונה של החברה, לצד כמוסות "בשבילך" להמשך התהליך.

בתום המפגש ציינו כל שלושת הנשים כי הן ממשיכות בתהליך, משום שמבחינתם מדובר בשינוי חשיבה לקיום אורח חיים בריא – וממש לא בתחרות ביניהן. "אנחנו יורדות במשקל בשביל עצמנו", סיכמו.

טבעי ואיכותי

מוצרי roots הינם מוצרים כחול לבן המיוצרים בארץ במפעל באור עקיבא הפועל תחת תקני איכותיים גבוהים ועומד בתקני בינלאומיים וביניהם איזו 9002. המרכיבים המשמשים להכנת המוצר הינם באיכות הגבוהה ביותר ,מיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת ועמדו בביקורות מחמירות של תקנים ואיכויות. מוצרי roots ידועים ונתפסים בקרב האוכלוסייה כמוצר טבעי ואיכותי. ייחודיות המוצרים מבדילה את המוצר משאר המוצרים על המדף וכשהלקוח מחפש טבע באופן אוטומטי הוא ניגש למוצרי roots.

דיאטה בשבילךMain_Pic_254

כמוסות Diet 4 You הנה הפתרון המושלם לירידה במשקל. הכמוסות מכילות מרכיבים אשר כל אחד בפני עצמו יעיל להרזיה ויחד, כמקשה אחת, קיימת ביניהם סינרגיה מדהימה שגורמת לתחושה של שובע, שריפת שומנים, הגדלת מסת השריר וחיזוק הגוף. בניגוד לדיאטות אחרות, אין מדובר בדיאטה חריפה אלא בדיאטה ידידותית אשר מכוונת אל ירידה איטית ומתונה של 4 עד 5 קילוגרמים בחודש, בשילוב תזונה נכונה ופעילות גופנית.

 

השארת תגובה