אחרי שרכבו הוחזר מהחרמה: נתפס שוב מסיע שב"חים

לפני כשבועיים במהלך בדיקות רכבים בבני ברק במסגרת המאבק נגד השב"חים, נתפס ערבי שהסיע שב"חים ורכבו הוחרם • אתמול הוא קיבל בחזרה את הרכב, אך כבר הבוקר בבדיקה שנערכה באותו המקום הוא נתפס שוב מסיע שב"חים

d8b73b94-a515-4942-bb2b-0c8c9019874d
d8b73b94-a515-4942-bb2b-0c8c9019874d

עבר עבירה ושנה בה: כחלק מהמאבק נגד תופעת השב"חים, הוחרם רכב של ערבי שהסיע שב"חים, אחרי שבועיים הרכב הוחזר, והנהג לא למד לקח וחזר להסיע שב"חים.

הסיפור החל בחודש שעבר, אז  נבדקו ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק מספר רכבי הסעות אשר חלקם משמשים על פי החשד להסעת שב"חים. אחד מנהגי רכבים אלו אשר נתפס מסיע שב"ח היה תושב טירה כבן 53.

לנהג נערך שימוע על ידי קצין אגף התנועה המרחבי, בסיום השימוע הוחלט להחרים לו את רכבו לחודש ימים. לאחר ערעור לבימ"ש, קוצרה תקופת ההחרמה ל 14 יום אשר הסתיימה אתמול (ראשון).

אלא שהיום, שוב בוצעה בדיקה לנהגי ההסעות ושוב נתפס נהג ההסעות כאשר הוא מסיע שב"חים. לנהג נערך שוב שימוע על ידי קצין אגף התנועה המרחבי, והפעם רכבו הוחרם ל-60 יום.

ממשטרת ישראל נמסר כי הסעת שב"ח מהווה עבירה פלילית לכל דבר ועניין, ובנוסף, יש חשש כי סיוע לשב"ח עלול להוות סיוע לפעילות חבלנית עויינת. המשטרה שבה וקוראת לציבור, במיוחד בימים רגישים אלה, לשמור על החוק ולא להעסיק, להלין או להסיע שב"ח, ובכך לסייע לשמירה על שלום הציבור וביטחונו.

השארת תגובה