הרב ברלנד החליט: "להישאר ביוהנסבורג עד לניצחון"

לאחר שבשבועות האחרונים שקל להסכים לסגרה לישראל וברקע הדיונים בערעור, מנהיג קהילת שובו בנים הרב אליעזר ברלנד החליט להישאר ביוהנסבורג • בהקלטה בלעדית שהגיע לידי "כל הזמן" נשמע הרב אומר: "נשאר עד שננצח, משפט דרייפוס קטן על המשפט של הרב" • האזינו

הרב אליעזר ברלנד
הרב אליעזר ברלנד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חשיפה: מנהיג קהילת שובו בנים הרב אליעזר ברלנד, החליט להישאר ביהונסבורג ולא להסכים להסגרה לישראל.

בהקלטות בלעדיות, שהגיעו לידי "כל הזמן" נשמע הרב אומר: "הרב החליט להישאר ביהונסבורג, עד שינצח את כל המלחמות וכל העלילות".

הרב מבקש מתלמידיו לתרום לעמותות הפועלות לשחרורו, ושב על דבריו: "עד שהרב ינצח ביהונסבורג את כל עלילות הדם שעושים עליו, משפט דרייפוס זה קטן כנגד המשפט שעושים לרב. מבקשים מכולם לאוזר חיל ולשנס מותניהם להלחם נגד הסטרא אחרא שרוצה לעקור את הכל. שיוכל לנצח מיהונסבורג ולהלחם מפה את המלחמות שלו".

הדברים האלה מגיעים לאחר, שבשבועות האחרונים שקל הרב ברלנד להסכים להסגרה לישראל, בעקבות פעילות של הרב גרוסמן, לפני כשבוע הרב אף היה אמור לעלות על טיסה בדרך לישראל, אך לבסוף בשל עיכוב בחתימת שר המשפטים הנסיעה נדחתה.

בהקלטה שנחשפה בשבוע שעבר ב"כל הזמן", נשמע הרב מתלבט האם עדיף לשוב לישראל או להישאר עם הקהילה ביוהנסבורג, אך מההקלטה שאנו חושפים כעת, עולה כי ההחלטה נפלה.

בימים האחרונים הגיש הרב ברלנד ערעור על ההחלטה להסגירו והדיון צפוי בשבועות הקרובים.

ההקלטות באדיבות קו המידע שובו בנים 025875777

תגובה אחת
  1. מסובב את כולם

השארת תגובה