הטעויות הנפוצות שאתם עושים בבחירת חדר הילדים

בחירת חדר ילדים אינה משימה של מה בכך: היא מחייבת תכנון לפרטי פרטים וקבלת החלטות נכונה ♦ יש לבחור את חדר הילדים בהתאם לפרמטרים רבים ותוך תכנון עתידי ♦ איך תעשו זאת נכון?

חדר ילדים
חדר ילדים
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

יש לבחור רהיטים שישמשו את הילדים לאורך זמן ויהיו בטיחותיים, יש להחליט על קונספט עיצוב בהתאמה לאורח החיים בבית ותוך התחשבות במאפייני הילדים, וכמובן – יש לקבוע מסגרת תקציב. כפי שאתם רואים, בחירת חדר ילדים מחייבת ייעוץ מקצועי – כך ניתן להימנע מטעויות נפוצות העלולות לגרום למפח נפש עבורכם ועבור הילדים ולהוצאות כספיות גבוהות מהמתוכנן.

טעויות נפוצות בבחירת חדר הילדים

לפניכם רשימה של טעויות נפוצות בבחירת חדר הילדים:

  1. בחירת חדר ילדים המתאים לטווח קצר – הורים רבים בוחרים חדר ילדים המתאים לגיל הנוכחי של הילד, ללא מחשבה קדימה על הצרכים העתידיים של הילד. עליכם לזכור כי חשוב לבחור חדר ילדים מתאים לגיל הילד, אך כדי להימנע מהוצאה כספית גבוהה נוספת תוך זמן קצר, עליכם לבחור ריהוט שיענה על צרכי הילד גם בעוד מספר שנים.
  2. איכות הרהיטים לחדר הילדים – חשוב לבחור רהיטים איכותיים המיוצרים מחומרי גלם מעולים, ואין להתפשר על איכות פריטי הריהוט. לכן, מומלץ לרכוש את ריהוט הילדים מחברות אמינות ומוכרות, ומומלץ לקבל ייעוץ מקצועי מבעלי מקצוע המתמחים בנושא.
  3. עיצוב פונקציונלי – כאשר בוחרים רהיטים ופריטים נוספים לחדר הילדים, יש לתכנן מראש את עיצוב החדר ולהבין מהם צרכי הילד. עליכם להתחשב בצרכי הילד גם בעתיד, ולהתייחס לפרמטרים כמו פתרונות אחסון לבגדים, לצעצועים, לספרים וכד', תאורה נכונה, שולחן עבודה נוח המאפשר להניח עליו את המחשב ובמקביל לעשות שיעורים או לצייר וכדומה.
  4. בטיחות – הורים רבים בוחרים רהיטים ופריטי עיצוב לפי המראה ולפי המחיר ושוכחים כי הילד חשוף לסכנה בחדרו אם בוחרים עבורו רהיטים עם פינות חדות או רהיטים שאינם עומדים בתקנים המחייבים. הילד משחק בחדרו, מארח חברים, משתולל, קופץ ורץ – לכן יש להקדיש תשומת לב ומחשבה לנושא הבטיחות.
  5. עיצוב מותאם למאפייני הילד – כאשר בוחרים רהיטים ומעצבים את חדרו של הילד, יש להתחשב במאפייניו – במיוחד בפרמטרים כמו מגדר, גיל וטעם אישי. בהתאם לגיל הילד ניתן לשלב אותו בקבלת ההחלטות, והורים רבים מופתעים לגלות כי ילדים יודעים בדיוק מה הם רוצים. עליכם לזכור כי החדר נועד לשמש את הילד ועליו להרגיש נוח בחדרו וליהנות מאווירה נעימה ומעיצוב המתאים לגילו ולטעמו.

לסיכום: אם תקפידו על הכללים שציינו, תוכלו להימנע מטעויות נפוצות של הורים רבים בבואם לבחור חדר ילדים.

השארת תגובה