המחברת הגאונית שתעזור לילדים שלך ללמוד טוב

ללמוד לחשוב מחדש עם "המחברת הגאונית": המהפכה הדידקטית לתלמידי כיתות א'-ח' ♦ אלפי תלמידי יסודי נאבקים מדי יום בלימוד כתיבה בפורמט קטן ומצומצם של מחברות מיושנות ♦ נמצא הפתרון הגאוני

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

"המחברת הגאונית", לכיתות א'-ח', היא הפתרון האידאלי לדור תלמידים שפרספקטיבת הראיה שלו השתנתה, המוקף במסכים והסחות דעת מכל עבר. המחברות פותחו ועוצבו על מנת לאפשר ריכוז מקסימלי וכתיבה בקלות לתלמידים. בניגוד למחברות הקטנות, המחברת הגאונית הרחבה מאפשרת רצף לימודי, מיקוד וסדר. תודות לגודלה של המחברת A4, התלמיד מרוויח מרחב אופטי, לדיוק וסדר, ללא קיטוע המחברות הקטנות. בנוסף, מבנה המחברת מאפשר הצמדה והדבקה של דפים נלווים ללמידה וחסכון באביזרים הנלווים המיותרים- קלסר, דפדפות, ניילוניות וכו', חסכון להורים של כ-200 ₪ בשנה השקעה בציוד נלווה מעבר למחברות. המחברת לבדה מתאימה ללימוד שנתי של מקצוע בכללותו, וכך חוסכת גם משקל רב בילקוט הילד. עיצוב הדפים עצמם, מותאם קוגניטיבית לצורכי התלמיד, עם שורות לבנות וברורות, המופרדות בריווח גדול עם שורות תכלת, המוכח מדעית כצבע שעוזר לריכוז, מיקוד אופטי ורוגע. סדרת המחברת הגאונית כוללת מחברות לכל מקצועות הלימוד- עברית, אנגלית וחשבון. המחברת עטופה כריכת למינציה מהודרת וחזקה עם אופציית מיתוג/כריכת מסר חינוכי דבר שמאפשר למנהלי בתיה"ס להשתמש בכריכת המחברת באופן חינוכי ולהעביר מסרים שונים דרכה.

המחברת הינה המחברת הראשונה בארץ שפותחה בייעוצו של אופטומטריסט מומחה עולמי לבעיות ראייה ומיקוS51A0246ד ראייה אצל ילדים, ד"ר רוברט לדרמן. תודות לעיצובה הייחודי התורם ליתרונותיה הבולטים ביצירת חוויה דידקטית מוצלחת, ובזכות עיצובה הנשען על "קשר עין מוח" וקוגניציית התלמיד, בימים אלה מאמצים אותה מומחים לבעיות מיקוד ראיה עבור ילדים, והיא זוכה להמלצות רבות מפי מורים ומנהלים.

 

 

 • מחיר מחברת: 13 ₪
 • ניתן לרכוש ב: רשת צומת ספרים, רשת סטימצקי וחנויות כלי כתיבה ברחבי הארץ.

 

29 תגובות
 1. יש לנו 2 בנים ובת (ג-ו)שמשתמשים במחברות האלה כבר 3 שנים. זה באמת עושה סדר גם בכתיבה וגם בלמידה. ממליצה ביותר.

 2. זאת מחברת שמונעת את הבלגן אצל התלמידים שלי. אני מורה וותיקה ומהיום שהתחלנו לעבוד עם המחברות האלה זה פשוט תענוג. אני לא מבינה את מי שמשתמש במחברות דפרון קטנות ומרופטות כשיש לו מחברות כאלה.

 3. דגם האנגלית שלהם הוא מדהים בעיצוב שלו. הוא מתאים לשיטת הלימוד בישראל.
  בעצם אין דגם מחברת אנגלית בישראל חוץ מהמחברת הגאונית. כל מה שקיים הוא מבייש את המקצוע.

 4. איפה ניתן להשיג בשכונות החרדיות בירושלים ובמודיעין עלית?

 5. דיבר איתי בחור בשבוע שעבר ואמר שישלח לי מייל עם הדגמה של המחברת. לא שמעתי ממנו ואני מרפאה בעיסוק, עובדת במרכז להתפתחות הילד, עובדת עם ילדי בי"ס, מורות, צוות של מרפאות בעיסוק, וכו', כך ששווה לכם להראות לי דוגמא בכדי שאכיר ואמליץ למטופלים, הוריהם, מוריהם, מטפלות אחרות, וכו'!

  חביבה בר-און

 6. כמנהלת בית ספר אני מברכת על הרעיון ששם את התלמיד, צרכיו וחינוכו לסדר וארגון במקום הראשון. כבר שנים רבות שאני מייחלת למחברת שכזו במקום המחברות הקטנות, המיושנות והמכוערות(סליחה על הביטוי). סוף סוף יש חברה שעושה את הדבר הנכון בזמן הנכון. תודה רבה!

 7. מחברת לתפארת. כל הכבוד שמשהו כאן במערכת חושב שסדר וארגון זה משהו שמתחיל מילדות ומשפיע לכל החיים

 8. ראיתי בסרטון שאפשר להדביק דפי עבודה בקצה עמוד המחברת כי היא קצת יותר גדולה מ a4. רק בגלל זה היא גאונית.

 9. אני מכירה את המחברת הזו כמה שנים מהצד שלי כמורה להוראה מתקנת(יסודי ותיכון).
  היא בנויה נכון בניגוד ל"מחברת החכמה". במחברת החכמה התלמיד כותב בשורה צבעונית וזה מפריע לו בעין וידוע שמבחלינה אופטית לא נכון לכתוב על צבע.
  במחברות האלה שורה הכתיבה היא לבנה ושורות המרווח הם בצבע תכלת ולכן זה מאוד נכון וברור לתלמידים.
  תודה רבה על מוצר דידקטי מעולה!!

 10. הגיע הזמן שמישהו ימציא פתרון לתלמידי היסודי. כבר שנים רבות הוא הזנחה. מחברות מטופשות. קלסרים. תיקיות. ניילוניות והתיק של הילדים מלא בדפים פזורים. כל הכבוד על ההמצאה הגאונית.

 11. אחרי שיש רעיון כזה איך בכלל מורים מסכימים לעבוד עם מחברות קטנות ששייכות לעידן מיושן כל כך?

 12. ראיתי את המחברות בחנות בירושלים והן נראות בהחלט מרשימות. השאלה היא האם ההורים מבינים שלא צריך יותר קלסרים ותיקיות כי אם ימשיכו לרכוש את כל השאר אז מפספסים את הרעיון המרכזי.

 13. בדרך כלל אני לא מגיב באינטרנט אבל הפעם אחרוג ממנהגי. אני שייך למגזר החרדי ומנהל בית ספר/ ת"ת.
  ראיתי פרסום של המחברת הנ"ל וסיקרן אותי הקשר שבין בעיות ארגון וסדר למחברות. נפגשתי עם ממציא המחברות(מר שירן) שבעצמו היה מורה ומנהל ביסודי ואחרי שיחה איתו הבנתי הרבה דברים שלא ידעתי.
  אצלנו התלמידים ממש שונאים לכתוב ולא הבנתי את העניין. מר שירן הסביר לי את עניין "המרחב האופטי" המצומצם שמצמצם את היכולת לחשוב ולהתבטא ואז הבנתי שגם אצלי באופן אישי יש את הבעיה הזאת.
  כשראיתי את עמוד המחברת מול עיני אפילו אני קיבלתי רצון לכתוב במחברת. זה ממש הפלא ופלא אבל זה עובד.
  המוח שלנו מושפע מהמרחב של העין שלנו.
  חזקו ואמצו. מה שאתם עושים היום יעזור מאוד לענ"ד לדור הבא.

 14. מה ההבדל בינה לבין מחברת חכמה?

 15. ממה שאני מכיר המחברת החכמה אינה מחברת דידקטית אלא מיועדת לכיתות א' ורק לשלב עיצוב הכתיבה. לדעתי המחברת החכמה לא חכמה כי השיטה בה היא שכותבים בשורה בצבע ומנסיוני זה מפריע לעין לכתוב בצבע. מה שראיתי בסרטים של המחברת הגאונית היא ששורת הכתיבה היא לבנה ושורת המרווח היא צבועה בתכלת עדין (הפוך מהחכמה) וזה ממש נח ונעים לעין. והיא גם מיועדת ללמידה רצופה במשך כל השנה

 16. ניסינו את כל הדגמים שלהם בבית הספר השנה. זה נפלא לילדים. מעודד אותם לכתוב ולחשוב. ממליצה מאוד. ,מיכל.

 17. הילדים שלי מאוד התקדמו בעזרת המחברת(ארגון וסדר). גם ההוצאה הכספית נחתכה לנו בגלל שהפסקנו עם רכישות של קלסרים והנלווים להם. רק מחברות נטו. פשוט וגאוני.

 18. לי אין ספק שחינוך לסדר מגיל כ"כ צעיר משפיע על האדם כל חייו ולכן המחברת הזו חשובה.

 19. הכניסו השנה את המחברות האלה לבית הספר של הבנות שלנו והמחברות ממש מעולות. אמנם בהתחלה זה היה קצת מוזר אחרי שהתרגלנו כ"כ הרבה שנים למחברת קטנה אבל אחרי כמה ימים הבנות שלנו התרגלו וזה ממש נפלא. פשוט וגאוני.

 20. גם אצלנו הכניסו השנה את המחברות האלה. הבן שלי בכתה ב' וגם הבת שלי בכתה ה' משתמשים במחברת הזו. במילה אחת: מדהים!!!
  מוצר גאוני שהוא הרבה יותר ממחברת. הייתי קוראת לו : "מארגנת". תודה למי שהמציא את זה

 21. אחרי 4 חדשים בלבד שהילדים שלי משתמשים במחברת הגאונית אני בכלל לא מבינה איך עוד אפשר להשתמש במחברות הקטנות. הרי הן עושות רק בלאגן ואין בהן שום דבר טוב.
  המחברת הגאונית יקרה יותר אבל שווה כל שקל!

 22. אנחנו קוראים כאן את התגובות ורצינו גם לשתף. יש לנו ילדה נהדרת עם בעיית ליקוי ראיה(עיוורון חלקי). המחברת הזו הצילה אותה ממש כך. לא הייתה לה מחברת מתאימה ובמחברת הזו כל כך ברור איפה השורה וגם ארגון חומרי הלמידה בתוך המחברת זה רעיון מעולה ומבריק. אז חוץ מכלל התלמידים שנהנים מהמחברת הזו גם אוכלוסיית ליקויי הראיה נהנים ומרגישים סוף סוף שווים ומצליחים. תודה רבה לממציאי המחברת הזו.

 23. הילדים שלי(כיתות ב+ה) שנאו לכתוב. אף פעם לא כתבו יפה או מסודר. והיום? הם כותבים כל כך יפה ומסודר.
  המחברת הזו היא כמו קסם. אנחנו לא יודעים איך זה יכול להיות. אנחנו רוצים להודות למי שהמציא אותה. אם יש כאן משהו שמכיר אותו? שיכול לפרסם את שמו של הממציא?
  הוא כנראה לא מודע לגודל ההמצאה שלו.

 24. דגם האנגלית שלהם מעולה. בעצם כיום אני מבינה שאין בישראל בכלל מחברות אנגלית. זה פשוט דגם גאוני.

 25. למי ששאל. לממציא המחברות קוראים ישראל שירן והוא מנהל בית ספר. (אולי היום כבר לא אבל בטוח שהיה).
  אצלנו בבית ספר הוא נתן הדרכה למורות ואנחנו מאוד מרוצים מהמחברות.

 26. המחברת הזו נכנסה אלינו השנה לבית ספר בית יעקב בירושלים והיא פשוט נהדרת. הבת שלי כל כך נהנת ללמוד איתה ואני מבינה שגם המורה שלה אוהבת ללמד איתה. אני בתור אמא ממש אוהבת את המחברת הזו שהפכה את התיק של הילדה שלי להרבה יותר קל ומסודר.

 27. מחברת נהדרת. כל הדגמים שלה מעולים. ממליצה בכל כיתה וגיל.

 28. קיבלנו עכשיו את רשימת הספרים לשנה"ל ה'תשע"ח לבתנו העולה לכתה ה'
  יש סעיף של 'המחברת הגאונית' במחיר של 80 ש"ח
  עכשיו הבנתי למה היא כ"כ גאונית 🙂
  (אנו כנראה נסתפק במחברת הישנה…)
  עכשיו קצת ברצינות – המחברת הזו לא נוחה בעליל
  היא בשילוב של צבעי לבן תכלת כך שצריך לכתוב על הלבן בלבד (רק על הפסים…שאמא לא תכעס וכ'ו)
  ברגע שהבת שלי שמעה שהיא צריכה להשתמש בה בשנה הבאה היא פרצה בבכי מר אמיתי עם דמעות אמיתיות.
  הרי אנחנו כ"כ רוצים שהילדים שלנו ילמדו ויהנו מהלמידה – אז למה לגרום להם לבכות?
  יכול מאוד להיות שישנם ילדים הזקוקים למחברת הנ"ל בכדי להסדיר את כתיבתם
  אך זו לא אמורה להיות הנחייה גורפת לכולן.
  כי יש כאלה כמוני למשל שמאוד מאוד מפריע להם כשממסגרים אותם בצורת הביטוי ובעיקר בכתיבה.
  לתשומת לב המורים המנהלים המפקחים
  – הערה –
  כל התגובות כאן הם חד גוניות (בעד) זה בכוונה?

השארת תגובה