שר החוץ ליברמן דורש לפסול את מפלגת בל"ד

ליברמן המשמש כיו"ר מפלגת "ישראל ביתנו" רשם בעבר ניסיון נפל לפסול את תנועת בל"ד מהתמודדות לכנסת, כיוון שהבג"ץ אישר לה לרוץ בבחירות ■ "אין מקום בכנסת ישראל לזרוע של החמאס" אומר ליברמן בעקבות הרשעת יו"ר בל"ד עזמי בשארה בריגול

עזמי בשארה יו"ר מפלגת בל"ד לשעבר
עזמי בשארה יו"ר מפלגת בל"ד לשעבר
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

האם לאחר הרשעתו של חבר הכנסת לשעבר עזמי בשארה בריגול, תפסל מפלגתו- תנועת בל"ד מלהתמודד בכנסת בבחירות הבאות?

שר החוץ אביגדור ליברמן פרסם היום מכתב ולפיו, הוא ינסה לפסול שוב את מפלגת בל"ד בטענה, כי מדובר במפלגה שתומכת בטרור. בהודעה, כותב ליברמן:

"מפלגת בל"ד הפכה לזרוע של החמאס, והיא מסייעת לו תוך שהיא משתמשת בכנסת לקידום הטרור ומנצלת את החסינות הפרלמנטרית של חברי הכנסת שלה. לאחר שמנהיגה הקודם, עזמי בשארה, ברח מן הארץ משום שנחשד בריגול נגד ישראל ובסיוע לחיזבאללה, ממשיכים חברי בל"ד ואף החריפו את פעילותם נגד המדינה. מספיק לציין את נסיעתם למעוז החמאס בקטאר תוך כדי מבצע "צוק איתן" ואת ההסתה החריפה של ח"כ חנין זועבי נגד חיילי צה"ל, שאף ״הגדילה לעשות״ כשקבעה שחטיפתם ורציחתם של שלושת הנערים איננה מעשה טרור". אמר ליברמן והוסיף:

"ישראל ביתנו" כבר הביאה בעבר לפסילתה של בל"ד מהתמודדות לכנסת אך בג"צ שינה את ההחלטה. אנו נשוב ונחדש את עתירתנו, לפסול את מפלגת הטרוריסטים הזו, מלהתמודד לכנסת, משום שהיום אף-אחד כבר לא יכול להתעלם מצעדיהם הבוטים והמתריסים של אנשי בל"ד נגד מדינת ישראל, שנוגדים את החוק באופן מפורש. אין מקום בכנסת ישראל לזרוע של החמאס". קבע שר החוץ.

השארת תגובה