חברת 'דיאלוג' באלעד הכריזה על פשיטת רגל

כ-100 נשים חרדיות יפוטרו ■ בחברה שמכרה פוליסות ביטוח היו שותפים אנשי עסקים חרדים והועסקו בה עשרות נשים חרדיות מהעיר אלעד ■ הסיבה להתמוטטות: הלוואות מגורמים שגבו ריביות גבוהות שהחברה לא עמדה בהם ■ יו"ר ועד התעסוקה באלעד: "בקרוב נמצא מקומות תעסוקה חלופיים למרבית העובדות"

ח"מ מועצת העיר אלעד פנחס גרוס  במרכז.  מימין רה"ע ישראל פרוש ורב העיר הגרש"ז גרוסמן . צילום ג'וינט- מפתח אלעד
ח"מ מועצת העיר אלעד פנחס גרוס במרכז. מימין רה"ע ישראל פרוש ורב העיר הגרש"ז גרוסמן . צילום ג'וינט- מפתח אלעד
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת 'דיאלוג' העוסקת במכירת פוליסות ביטוח, הכריזה על פשיטת רגל. משרדי החברה נמצאים במרכז מסחרי 'רימון' באלעד והיא מעסיקה עשרות נשים חרדיות מהעיר.

החברה שעל פי התחזיות הייתה צפויה להצלחה מסחררת, נמצאת בקשיים תקציבים בגלל ניהול כושל כבר מזה תקופה ארוכה. בעקבות כך, פנו בעלי החברה לפני תקופה למספר גורמים שהסכימו להלוות לה סכומי כסף גדולים. הגורמים ניאותו לשחרר את הכספים, אך רק בתמורה לריביות גבוהות. הריביות הללו, הן שגרמו בסופו של דבר, לפשיטת רגל של החברה.

בחברה היו גם שותפים מספר רב של משקיעים חרדים, שהפסידו כצפוי סכומי כסף גדולים בגין התמוטטות החברה.

בימים האחרונים, עוד ניתן לחברה קרש הצלה אחרון, שכן היא ניהלה מגעים עם איש העסקים החרדי אבישי נריה, שהיה אמור להשקיע בחברה. אולם ברגע האחרון התבטלה העסקה והחברה פשטה את הרגל.

ב'דיאלוג' היו מועסקות כאמור עשרות נשים חרדיות אשר נותרו ללא פרנסה.

בעקבות השתלשלות הדברים, אמר יו"ר ועד התעסוקה באלעד חבר מועצת העיר פנחס גרוס, שהיה מיוזמי הרעיון להביא את החברה לעיר: "אכן בצער רב, הוחלט אתמול על ידי עובדי החברה לבקש את פירוק החברה, לאחר שלא קיבלו משכורת מזה חודש שני. שלא לדבר על תנאים הפרשים והבראה. אני מנוע כעת מלדבר, אך אני עמל קשות למצוא תחליף וכבר ישנם מספר רעיונות. אי"ה רוב עובדי דיאלוג ישובצו כבר בזמן הקרוב במקומות חלופיים". אמר חבר העירייה.

6 תגובות
  1. מסכנים

  2. עצוב

  3. בתור עובד בכיר בחברה…המוקד היה לנו לבית ומשפחה ואם לא שני השותפים הבולטים י' ו-א' שהשתמשו בכספינו לצרכיהם האישיים היינו יכולים היום להמשיך לעשות כסף לחברה והרבה!!! עבדנו קשה מאד ומקצועי מאד הכנסנו הרבה כסף שהלך למנהלים השרלטנים שלקחו אותו לצרכים אישיים והימרו בכספינו!!! כואב!!!

  4. החברה עדיין לא הכריזה על פשיטת רגל, הנצחגים ובעיקר הנציגות במגעים עם עורכי דין לפירוק החברה ותביעת זכויותיהם מהביטוח הלאומי. מקווה מאד שיקבלו את המגיע להם ויציאו כל שקל אפשרי מהאדם שגרם לנפילת החברה…

  5. החברה עסקה בעיקר בשיווק טלפונים של סלקום כמדומני, מה הקשר לביטוח?

  6. ואיפה סלקום בעניין?????? עיקר החברה והתחלתה היה שירות לחברת סלקום!!!

השארת תגובה