ב'מחנה הציוני' קוראים ליעלון לנטוש את הליכוד

על רקע התנערות לשכת נתניהו מנאומו של שר הביטחון יעלון בו גיבה את דברי סגן הרמטכ"ל שהשווה את ישראל לגרמניה הנאצית קורא ח"כ עמיר פרץ ליעלון לנטוש את הליכוד: "על שר הביטחון לבחון האם מקומו עדיין בימין הקיצוני בראשות נתניהו"

שר הביטחון יעלון - צילום משרד הביטחון
שר הביטחון יעלון - צילום משרד הביטחון

שר הביטחון לשעבר, ח"כ עמיר פרץ (המחנה הציוני) קורא לבכירי מערכת הביטחון בעבר להתייצב לצדו של שר הביטחון בוגי יעלון וסגן הרמטכ״ל יאיר גולן, ולדחות את הקריאות של "הימין הקיצוני" בראשות ראש הממשלה בנימין נתניהו.

דבריו של פרץ מגיעים על רקע נאומו של יעלון הערב בו העניק גיבוי לדברי סגן הרמטכ"ל האלוף גולן בעוד בלשכת ראש הממשלה מיהרו להתנער מדברי גולן ויעלון והסבירו כי הדברים גרמו נזק רב להסברה הישראלית בעולם.

לדבריו של פרץ, "העמדת הפנים של נתניהו כאילו אין למפקדי צה״ל בעיה להביע את עמדותיהם היא צביעות ועצימת עיניים של ראש הממשלה אל מול העליהום שהוא בעצמו ניצח עליו נגד סגן הרמטכ״ל. ביבי רומס כל זכר לעיקרון הממלכתיות, ועל שר הביטחון יעלון לבחון האם מקומו עדיין בימין הקיצוני בראשות נתניהו".

זו לא הפעם הראשונה בה קוראים במחנה הציוני לשר הביטחון יעלון לנטוש את הליכוד. בעבר היה זה אלדד יניב מועמד מפלגת 'העבודה' לכנסת שקרא ליעלון לנטוש את הליכוד ולחזור למקומו הטבעי במפלגת העבודה "הגיע הזמן שבוגי יעלון יחזור הביתה למפלגת העבודה"

יצויין כי לאחרונה נראה כי ראש הממשלה בנימין נתניהו מנסה להתבדל משר הביטחון יעלון זאת לאחר שדבקה בו תדמית של קיצוני אשר אף בכירים בליכוד מסתייגים מהחלטותיו. הדברים הגיעו לשפל כאשר בליכוד היה מי שלקח זאת רחוק יותר והוציא כרזה עם תמונתו של יעלון תחת כוונת רובה עם הכיתוב "מחוסל פוליטית"

תגובה אחת
  1. גם אם יעלון ילך הביתה ויקח איתו את סגנו וסגן הרמטכ"ל ואת רינגלר ותומכיהם הוא לא יוכל לצמצם את נהזקים שהם קיבעו ואולי יפה שעה אחת קודם?

השארת תגובה