שפיר נגד הרצוג: תנהיג בלי פחד מטוקבקיסטים

חברת הכנסת סתיו שפיר (המחנה הציוני) יוצאת למתקפה נגד ראש מפלגתה יו"ר האופוזיציה חבר הכנסת יצחק הרצוג וקוראת לו להנהיג בראש מורם. לא מתוך פחד מטוקבקיסטים הזויים • שפיר: "פחדנות וחוסר מעש יש לנו כבר מספיק"

הרצוג. צילום: פייסבוק
הרצוג. צילום: פייסבוק
לחץ נפשי, חרדה? זו הכתובת בשבילך

חברת הכנסת סתיו שפיר (המחנה הציוני) יוצאת למתקפה נגד ראש מפלגתה יו"ר האופוזיציה חבר הכנסת יצחק הרצוג וקוראת לו "להנהיג בראש מורם. לא מתוך פחד מטוקבקיסטים הזויים"

את המתקפה נגד יו"ר מפלגתה המצוי בימים אלו בחדרי החקירות כתבה שפיר ברשת החברתית "לפני שנתיים המאבק שלי בשחיתות שחברי "הבית היהודי" עושים בכספי המסים שלנו התחיל לצבור תאוצה" פתחה חברת הכנסת שפיר את דבריה וציינה כי ממש במקביל פעילי ימין התחילו להציף את הרשתות החברתיות בפוסטים נגדה

"עמדו בפניי שתי אפשרויות. הראשונה הייתה לפנות את הלו"ז כדי להתחיל לרוץ מטוקבק לטוקבק. לחשוף את השקר שמספרים מי שאין להם איך לענות לשאלות הקשות שלי. להבהיר כמה האמירה הזו גזענית" אומרת שפיר "האפשרות השנייה הייתה לא לספור את הטוקבקיסטים העלובים ולהמשיך לשרת את אזרחי ישראל – בכל הכוח – בלי לפחד כלל. להילחם יום אחרי יום בקומבינות המלוכלכות שנפתלי בנט, ניסן סלומינסקי ואורי אריאל עושים בכסף של כולנו"

כאן עוברת שפיר למתקפה נגד יו"ר מפלגתה: "אני בחרתי באפשרות השנייה. ואני מצפה מהנהגת המפלגה שלי, כולה, לנהוג באותו אופן. מנהיג צריך להנהיג. להתוות דרך. לא להיבהל מרעשי הרקע ומהכותרת האחרונה בעיתון. לא להיגרר אחרי שמועות ולכלוכים. לא לאבד את עצמנו ואת הדרך שלנו. המחנה שלנו צריך להבהיר לציבור הישראלי בצורה הכי ברורה שהסכם והיפרדות מהפלסטינים היא בראש ובראשונה האינטרס הבטחוני והמדיני שלנו, הישראלים, ושפנטזיות הסיפוח המשיחיות של הימין עלולות להוביל לקיצה של מדינת ישראל כיהודית ודמוקרטית.

בוז'י הרצוג, אני מכירה אותך לא מעט זמן. אני יודעת שאתה לא גזען, ואני בטוחה שגם אתה מבין שההתבטאות שלך השבוע הייתה אומללה. הדרישה שלי מעצמי, ממך, מהמחנה כולו – היא להנהיג. בראש מורם. לא מתוך פחד מטוקבקיסטים הזויים. בין אם הטוקבקיסט הוא אדם אנונימי בפייסבוק ובין אם הוא ראש הממשלה.

לנו כנבחרי ציבור יש תפקיד אחד ויחיד: לעשות את מה שנכון עבור מדינת ישראל, לא את מה שנכון עבור הסקר האחרון. פחדנות, חוסר מעש והיגררות נצחית אחרי סקרים יש לנו כבר מספיק מנתניהו. אנחנו לא צריכים עוד מזה – אנחנו האלטרנטיבה לזה" כתבה.

השארת תגובה