יו"ר תאגיד "מי נתניה" ביקר בביתו של הגר"י רוזן

במהלך הביקור העלה יו"ר תאגיד מי נתניה הרב אמיר סיני את נושא מוני המים הדיגיטליים אשר קיימת בעיה להפעילם בשבתות, וקיבל הנחיות לגבי פעילותם בנושא

אמיר סיני בביקור אצל הגר"י רוזן
אמיר סיני בביקור אצל הגר"י רוזן
כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

מפגש מעניין התקיים בערב חג הסוכות הארון בעיר התורה בני ברק בין ראש ישיבת ״אור ישראל״ הגדולה הרה״ג יגאל רוזן בעיר פ״ת, לבין ר׳ אמיר סיני יו״ר תאגיד ״מי נתניה״ תאגיד המים הטוב ביותר בארץ אשר זכה לשבחים גדולים בשל הפעילות הענפה ותוצאות של איכות ושירות מהטובים והיעילים בארץ.

נושא הפגישה היה בעניין קריאת שעוני המים הדיגיטאלים החדשים, אשר הרבה מתאגידי המים בישראל מאמצים את החלפת השעונים האנלוגיים הישנים, לטכנולוגיה מתקדמת אשר אמורה בבוא העת לגרום לכך ששרות קריאת המונים יהיה מדוייק יותר, ויצליח למצוא תקלות של נזילות ופיצוצי מים "און ליין", ויגרום גם להקטנת פחת המים, כדי שהלקוח לא יפסיד כסף בסופו של תהליך ארוך וממושך כיום, לאיתור התקלה והחזר של 50% מהחשבונות הגבוהים עד פתרונות התקלות הרבות.

כידוע מתקיימת פעילות עניפה של מספר תלמידי חכמים שלוחי דרבנן למען שמירת השבת אשר עמלים רבות לכך שהטכנולוגיות המוצעות יהיו בהכשר מהודר ומדי המים יושבתו לגמרי בשבת.

הרה״ג יגאל רוזן שליט״א הוא אחד מהמבינים הידועים בעולם התורה אשר התריע לראשונה על הבעיות של השעונים הדיגיטליים אשר בעצם נמכרו למספר תאגידים בעבר והטכנולוגיה שלהם התגלתה כטכנולוגיה אשר הכשרות שלה לא הייתה מהמהודרות, ולרוח גדולי ישראל ובראשם הרה״ג שלום אלישיב זצ״ל ויבדל לחיים טובים הרה״ג שלמה משה עמאר שליט״א אשר בחנו מקרוב את המצוי בשוק אל מול הרצוי באופן ההלכתי המהודר המתבקש.

הפגישה נחשבה לביקור נימוסין בביתו של הרה״ג רוזן שליט״א ונדונו בה האלמנטים החשובים להכנת מכרזים העתידיים אשר ע״פ המלצותיו וברכותיו של ראש הישיבה יהיה בהם פתרון הלכתי למען שמירת השבת כראוי.

יו״ר מי נתניה אמיר סיני קיבל את המלצות ראש הישיבה והבטיח ליישמם בע״ה  במכרז בעיר נתניה כדי שהשבת תשמור על תושבי העיר לטובה ולברכה

ראש הישיבה ברך את ר׳ אמיר סיני הי״ו להמשיך בפעלו החשוב והצדדים הבטיחו להמשיך את הקשר ולעזור גם לתאגידים נוספים אשר יתקלו בבעיות דומות בעתיד הקרוב והרחוק גם יחד .

השארת תגובה