כך תשמרי על כף רגל בריאה ומטופחת גם בעומס החג

ניתן למנוע התפתחות של בקטריות ופטריות בכף הרגל באמצעות הקפדה על מספר כללים פשוטים ♦ כף רגל רכה חלקה ומטופחת היא כף רגל שמאפשרת לך לתפקד טוב יותר ♦ זה לא פינוק או מותרות אלא חלק מאורח חיים בריא

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

היא נושאת אותך בנאמנות לאורך כל היום, כל יום. בעזרתה את רצה ועובדת  ובעיקר עומדת על גביה במשך שעות רבות ומבצעת את כל המטלות. במיוחד בימים אלו, שההכנות לחג הפסח בעיצומן היא סופגת את כל העומסים אז כדאי שתקדישי לה מעט מחשבה. ענבל רהב, מנהלת המותג 'שול' ברקיט בנקיזר בכמה טיפים חשובים המלמדים כיצד לתחזק את כף הרגל וכיצד לטפל ולמנוע בעיות שונות הקשורות בה.

♦ מורחים

עומס רב על כפות הרגליים גורם לחוסר נוחות וכאבים וכן להתפתחות עור יבש וקשה לכן, דווקא בימים אלו מומלץ להשתמש בקרם יום אשר ישמור על כף הרגל מפני נזקים והתייבשות לאורך כל היום. לשול (Scholl) תכשיר של קרם יום אשר נספג תוך 60 שניות בלבד בכף הרגל ואינו מותיר תחושה שומנית.

♦ מסירים

אם את כבר סובלת מעור יבש ממש בכף הרגל, חשוב להסיר אותו בעדינות ובצורה מקצועית בכדי למנוע התפתחות של סדקים מכאיבים ובכדי ליהנות מכף רגל בריאה ומטפחת. לשול (Scholl) פצירה חשמלית מתקדמת אשר בראשה משובצים גבישי יהלום ומסירה את העור הקשה בעדינות רבה, מבלי להכאיב או לפגוע. לפצירה ישנם 2 ראשים שונים הניתנים להחלפה קלה: לעור קשה ולעור קשה מאוד. הם נבדלים ביניהם ברמת החיספוס של ראש הפצירה ומסייעים בהסרת עור קשה במצבים שונים.

♦ מחדשים

כפות רגליים יבשות מאד עם סדקים כואבים ומדממים מסבים לך חוסר נוחות משמעותית במיוחד בימים עמוסים אלו. זה לא הקרם המתאים. פה יש להשתמש בקרם. cracked heel cream שהוא קרם לרגליים סדוקות, מכיל קרטין שזהו חומר שעוזר להתחדשות העור ומסייע בשיקום מיידי של העור תוך 3 ימים. הקרם הזה גם מאושר ע"י אגודת א.י.ל לחולי סכרת ומאושר לשימוש חולי סכרת.

♦ מאווררים

ניתן למנוע התפתחות של בקטריות ופטריות בכף הרגל, בעיה הרווחת במזג האוויר החם והלח של ארצנו, באמצעות הקפדה על מספר כללים פשוטים: פטריות מתפתחות באזורי לחות ולכן חשוב לייבש היטב את כף הרגל לאחר הרחצה, להשתמש בגרבי כותנה נושמות ובנעליים מאווררות. בנוסף, מומלץ להעניק לרגלייך לפחות פעם ביום פסק זמן של אוורור ללא נעליים סגורות.

♦ מטפלים

את יכולה להעניק לעצמך טיפול מרגיע ומפנק בכמה דקות: ולהשתמש בתמיסת ההשריה "scholl velvet smooth"- המכילה קוויאר ירוק, סרום ימי וויטמין E. תמיסת השריה מרגיעה ומנקה לכפות הרגליים, לרגליים רכות וחלקות כקטיפה ואחריה לעטוף את הרגליים במסיכת הלילה של שול (scholl) אשר מעניקה לרגליים את הלחות הדרושה להם למשך כל הלילה, מזינה ומטפחת.

השארת תגובה