השליח של דרעי • יגאל גואטה סייר בערערה

חבר הכנסת יגאל גואטה (שס) סייר היום בערערה שבנגב: "הגעתי לביקור כשליחו של יו"ר התנועה ושר הפנים אריה דרעי ואנו שמחים ללוותו ולסייע ככל האפשר בכל דבר ועניין" • בין הנושאים שעלו לדיון: מצוקת היישוב,מצוקת התעסוקה, ועוד

יגאל גואטה בערערה (3)
יגאל גואטה בערערה (3)

חבר הכנסת יגאל גואטה (שס) סייר היום בערערה שבנגב יחד עם יועץ שר הפנים לענייני המגזר מופיד עותמן וחברי המועצה המקומית והעומד בראשה נאיף אבו עראר.

בין הנושאים שהוצגו בפני גואטה עלו לדיון מצוקת היישוב, שבמרכז עומד הנושא של העזרה לרשויות החלשות, מצוקת התעסוקה, ותנאי הלימודים במוסדות החינוך שבישוב.

בהמשך סייר ח"כ גואטה בבתי הספר המקומיים ובמוסדות חינוך לילדים עם צרכים מיוחדים, ונרגש לראות מקרוב את הטיפול באותם ילדים וההשקעה של הצוות בכל כיתות החוגים.

בסיום הסיור ביקש ח"כ גואטה מראש המועצה נאיף אבו עראר לגבש תכנית בכדי לקדם את הנושאים הזקוקים לסיוע כשהדגש הוא ליישם את התכנית בצעדים קטנים ובטוחים שהם למעשה השינוים המשמעותיים והמועילים.

ח"כ יגאל גואטה אמר: "הגעתי לביקור כשליחו של יו"ר התנועה ושר הפנים אריה דרעי. מדהים לראות בית ספר לחינוך מיוחד שראוי להערכה על ההשקעה הניכרת במקום, הן בתוכן הלימודי והן בהשקעה בטיפוח המקום שנותן הרגשה ביתית" גואטה הוסיף ואמר "ניכר הרצון העז מצדו של ראש המועצה נאיף אבו עראר לקדם את הישוב להישגים ומצויינות. ואנו שמחים ללוותו ולסייע ככל האפשר בכל דבר ועניין"

השארת תגובה