מנקים לפסח: המוצרים שיעשו לכם חשק לנקות

כל מוצר בול: הפסח הזה גם נקי וגם זול ♦ בחנות המפעל של 'יעקובי סנטר' מתכוננים לפסח ומציעים לכם עשרות מוצרים שיהפכו את עבודות הפסח לחוויה ♦ מבצעים חסרי תקדים לעשרות מוצרים 

כל מה שאתה זקוק לו באינטרנט

 

מצחצחים בלי סוף? זקוקים לעוזרת אמיתית? חברת 'יעקובי' שמוצריה ידועים זה 60 שנה כמובילים בשוק הישראלי עם מוצרים ייחודיים הידועים באפקטיביות מיוחדת, עוזרת לכם בניקיון האביב הגדול לקראת חג הפסח.

'יעקובי' מציגה מגוון ענק של מוצרים המיועדים לניקיון יסודי לכל הבית, לשטיפה, לניקוי כללי, לניקוי יסודי, לרהיטים,  לחלונות, למראות, להסרת אבנית, להסרת חלודה, לכתמים קשים, לעור, לקרמיקה, להעלמת עובש ועוד ועוד. וכמו כן מציעים ביעקובי מוצרים ייחודיים נוספים לחידוש הבית ולתיקונו, לצביעה, לאיטום ולהדבקה וכמובן מוצרים ירוקים.

לקראת ההכנות לחג, חברת 'יעקובי' יוצאת במבצע מדהים של 50% הנחה על עשרות מוצרים נבחרים, מתוך כלל המוצאים הנמכרים בחנות המפעל, בקרית אריה פתח תקווה.

בחנות מוצעת 'פינת עודפים' עם עשרות פריטים הנמכרים ב-50% הנחה. במחלקות שונות מתקיימים באופן שוטף מבצעים מדהימים, המאפשרים לכם ליהנות מהאיכות המובילה, במחירים נמוכים. עשרות מבצעים חסרי תקדים, יעשו לכם את הפסח קל וזול יותר.

הדרכה צמודה

בחנות המפעל של 'יעקובי' עומדים לרשותכם אנשי צוות מיומנים ומקצועיים המעניקים ייעוץ והסבר מדויק לכל לקוח על פי צרכיו. במקום מוצעים לרשות הלקוחות מכונת צבע עם למעלה מ – 10,000 גוונים, המעורבבים לפי טעמכם בלחיצת כפתור. בחנות המפעל המרווחת תוכלו גם למצוא מגוון חומרים ועזרים לחידוש ולשיפוץ יעיל, מהיר, בטוח ולא פחות חשוב, בריא.

על מנת להיות בטוחים שהדברים יצאו בטעם ובצבע שעליו חלמתם, עומד לרשותכם "חדר התנסות" מאובזר, המביא לכם בפועל תוצאות מבטיחות בשטח, וראייה ברורה איך כל מוצר עובד בול! ב'יעקובי' ידריכו אתכם בעוד עשרות מוצרים מדהימים.

בין המוצרים המדהימים תוכלו למצוא:

  • צבע הצובע רהיטי פלסטיק ומחדש אותם, כאילו כעת יצאו מפס הייצור של בית החרושת.
  • צבע מיוחד לצביעת סורגי ברזל בשכבה אחת בלבד

אל תחמיצו! סעו אל חנות המפעל של 'יעקובי' והפסח הזה יהיה קל, איכותי וזול יותר.

 

השארת תגובה